شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 23:02 منتشر شده در مورخ: 1399/04/17 شناسه خبر: 1624689
به همیت بسیج اصناف ارائه شد

ارسال اولین بسته‌های ماسک از طریق وب سایت "با ماسک" به متقاضیان

ارسال اولین بسته‌های ماسک از طریق وب سایت "با ماسک" به متقاضیان
اولین بسته‌های ماسک مورد نیاز و درخواستی از طریق وب سایت "با ماسک" به آدرس اعلامی سراسری کشور ارسال شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛اولین بسته‌های ماسک مورد نیاز و درخواستی از طریق وب سایت "با ماسک" از طریق اداره پست جهت تحویل به آدرس اعلامی سراسری کشور ارسال شد.

 

ارسال اولین بسته‌های ماسک از طریق وب سایت

این گزارش می افزاید با توجه به اوج گیری دوباره ویروس کرونا و اعلام ستاد مقابله با کرونا در خصوص لزوم مصرف ماسک در اماکن عمومی جهت کنترل و کاهش آسیب پذیری از این ویروس، برخی از دلالان به این موضوع ورود پیدا کرده و باعث برخی کمبودها در این خصوص خواهند شد از اینرو بسیج اصناف اقدام به راه اندازی سایت عرضه مستقیم ماسک به آدرس www.bamask.ir (باماسک) کرده تا دست دلالان از این بازار را کوتاه کند.

ارسال اولین بسته‌های ماسک از طریق وب سایت

 روز پنجشنبه گذشته در مراسم تجلیل از برگزیدگان تولید عرصه ماسک ، سایت با ماسک نیز رو نمایی شد و امروز اولین محموله آن از طریق اداره پست جهت تحویل به آدرس اعلامی سراسری کشور ارسال شد.

براین اساس کسانی که از طریق این سایت ثبت نام می‌کنند ماسک خریداری شده را با قیمت تولید، بدون پرداخت هزینه ارسال تحویل می‌گیرند. این کارگاه با تولید روزانه 150 هزار ماسک قصد دارد که بخشی از نیاز مردم به این کالا را رفع کند.

 هم اکنون 50 میلیون ماسک درماه توسط واحدهای تولیدی صنفی در سراسر کشور تولید می‌شود. وزرات بهداشت اعلام کرده که بهترین راهکار در ایام شیوع کرونا زدن ماسک در مکان‌های عمومی است.

ارسال اولین بسته‌های ماسک از طریق وب سایت

 
 
 

 

https://www.dana.ir/1624689
ارسال نظر
نظرات