شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 08:00 منتشر شده در مورخ: 1399/04/18 شناسه خبر: 1624705
مدیرعامل شرکت ساماندهی مشاغل تهران:

فعالیت کافه‌ ون‌ها غیر قانونی است

فعالیت کافه‌ ون‌ها غیر قانونی است
مفاخریان گفت: تا زمان تدوین دستورالعمل نحوه فعالیت کافه ون‌ها و اخذ مجوز، فعالیت آن‌ها غیر قانونی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی مفاخریان مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در گفت‌وگویی با اشاره به مصوبات صورت گرفته برای ساماندهی فعالیت کافه ون‌ها در سطح معابر شهری گفت: پیرو دستورالعمل مشاغل سیار و بی کانون مصوبات اولیه انجام شده است، اما دستورالعمل اجرایی باید در کمیته برنامه ریزی مطرح و در آنجا ارزیابی شود و سپس مجوز دهند.

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با بیان اینکه باید جلسات این کمیته تشکیل و مصوبات آن اعمال شود، تصریح کرد: در این صورت معلوم می‌شود که کافه ون‌ها تحت چه شرایطی مجار به فعالیت هستند.

او با تأکید بر اینکه کافه ون‌ها تا زمانی که مجوز ندارند، حق فروش هیچ محصولی را ندارند، افزود: این موضوع جدای از موضوعاتی مانند سد معبر و رعایت بهداشت است، زیرا با گرفتن مجوز هم باید مسائل مربوط به عدم سد معبر و بهداشت را رعایت کنند.

مفاخریان تصریح کرد: من برای ۲۲ منطقه تهران نامه‌ای را ارسال کرده‌ام و تأکید کرده‌ام تا زمان گرفتن مجوز فعالیت ون کافه‌ها غیر قانونی است، زیرا باید بهداشت هم بر روی آن‌ها نظارت داشته باشد.

او در خصوص مصادیق فعالیت کافه ون‌ها افزود: در حال حاضر بیشتر آن‌ها کارشان فروش مواد غذایی است، اما مصادیق دیگر آن باید در کمیته مربوطه بررسی شوند، چون همه مشاغل نمی‌توانند به این صورت فعالیت کنند.

انتهای پیام/ا

https://www.dana.ir/1624705
ارسال نظر
نظرات