شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 11:46 منتشر شده در مورخ: 1399/04/18 شناسه خبر: 1624835
سردار رادان:

امنیت مهمترین مطالبه به حق مردم از پلیس است

امنیت مهمترین مطالبه به حق مردم از پلیس است
رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا گفت: امنیت از مهمترین مطالبات به حق مردم از پلیس است و ناجا در راستای تحقق این مهم از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نخواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روسای مراکز مطالعات راهبردی نیروی انتظامی و ارتش به منظور فراهم آوردن و توسعه زمینه های همکاری علمی مشترک و استفاده از ظرفیت های موجود،تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.

سردار "رادان" در آیین امضای این تفاهم نامه طی سخنانی با تأکید بر اینکه نیروی انتظامی در بین نیروهای مسلح جزء اولین سازمان هایی است که الگوی معماری خود را تبیین کرده است، اظهار داشت: مرکز مطالعات راهبردی ناجا آمادگی دارد با تمام توان، دستاوردها و اندوخته های خود را در اختیار مرکز مطالعات راهبردی ارتش قرار دهد.

وی  با اشاره به معماری ناجای آینده تصریح کرد: وضع موجود ناجا مکتب و نظریه های امنیتی، جهت سازها و آینده پژوهی، ورودی هایی هستند که توانستیم بر اساس آنها معماری ناجای آینده را طراحی کنیم.

وی گفت: امروز با افتخار عرض می کنم که بررسی وضع موجود ناجا ،جهت سازها و آینده پژوهی را با روش های علمی قابل قبول به  اتمام رساندیم و تصویر کلی ناجای آینده ترسیم شده است.

این مقام ارشد انتظامی  به فرمایشات فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) که فرمودند: " به واسطه اینکه فرماندهان در ماموریت قرار می گیرند و وقت کمی دارند که بعد را ببینند ،مراکز مطالعات راهبردی در نیروهای مسلح باید بتوانند، فرمانده اگر فردا را می بیند این مراکز فردا و پس از فردا ها را ببینند" .

سردار رادان در ادامه امضای تفاهم نامه همکاری دو مرکز مطالعات راهبردی ناجا و ارتش را یادآور شد و گفت:انجام طرح های مشترک به تناسب ظرفیت طرفین،همکاری و مشارکت در برگزاری نشست های تخصصی،برگزاری کارگاه و مبادله بانک اطلاعات علمی پژوهشگران را از مهمترین مفاد این تفاهم نامه برشمرد.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی نیروی انتظامی در ادامه سخنان خود  با اشاره به ماموریت های نیروی انتظامی، گفت: امنیت از مهمترین مطالبات به حق مردم به شمار می رود و پلیس در راستای تحقق این مهم از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نخواهد کرد.

وی با تأکید بر اینکه نیروی انتظامی در مسیر تحقق امنیت پایدار در کشور، شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده است، اظهار داشت: امنیت پایدار در کشور در یک فرآیند اجتماعی محقق می شود و تحقق آن منوط به همکاری و همیاری تمام دستگاه ها و نهاد های مرتبط است.

سردار رادان اظهار امیدواری کرد:تعامل و همکاری مراکز مطالعات راهبردی نیروهای مسلح بتواند در راستای تأمین امنیت پایدار در کشور گام های بلند و نقش بسزایی را ایفا کنند.

انتهای پیام/ا

https://www.dana.ir/1624835
ارسال نظر
نظرات