شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:17 منتشر شده در مورخ: 1399/04/18 شناسه خبر: 1624891
کارشناس رسانه مطرح کرد؛

قاعده جنگ رسانه‌ای دولتی‌ها برای مذاکره با آمریکا ادامه دارد/ مجلس اجازه بازی دولت با آستانه تحمل مردم را ندهد

قاعده جنگ رسانه‌ای دولتی‌ها برای مذاکره با آمریکا ادامه دارد/ مجلس اجازه بازی دولت با آستانه تحمل مردم را ندهد
امین بسطامی گفت: بخش عظیمی از فاجعه اقتصادی امروز منشاء داخلی دارد، آدرس اشتباه به مردم ندهید و خواهش می کنم مردم را آگاه کنید زیرا یک عده داخلی پالس مذاکره برای دوره بعد ترامپ می‌دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کارشناس رسانه در گفتگو با خبرنگار "تیتریک" گفت: بخش عظیمی از فاجعه اقتصادی امروز منشاء داخلی دارد، آدرس اشتباه به مردم ندهید و خواهش می‌کنم مردم را آگاه کنید زیرا یک عده داخلی پالس مذاکره برای دوره بعد ترامپ می‌دهند.

امین بسطامی ادامه داد: ترامپ دیوانه است و دولتی‌ها سمت ترامپ نمی‌روند ولی از الان خودشان را برای دوره بعد از ترامپ آماده می کنند. اگر یک دموکرات بیاید شاید ما بتوانیم بعد از ترامپ با آن مذاکره کنیم.

وی افزود: ولی یک نکته در این موضوع نهفته است که این آقایون چقدر هم دقیق می‌دانند که بعد از ترامپ قرار است چه  اتفاقی بیفتد این موضوع عجیب است.

این کارشناس تصریح کرد: یکی از اصلی‌ترین ارکان‌های جنگ هیبریدی کاهش سطح آستانه تحمل مردم است بنابراین یک کاری می‌کنند مردم را عصبی، کم‌طاقت و کفری کنند. شما فکر می کنید گرانی هایی اخیر اتفاقی است؟

بسطامی گفت: من به آقایان مجلسی و امنیتی این هشدار را می‌دهم که تا انتخابات جدید آمریکا که حدودا در آبان ماه سال جاری است، گرانی‌ها از قضا بیشتر می‌شود و قیمت دلار نیز بالا می رود و از قضا سازماندهی اغتشاشات داریم.

وی افزود: قبلا ما وام می گرفتیم تا خانه بخریم الان وام می گیریم خانه اجاره کنیم و کسی که صاحب‌خانه نیست دیگر نمی تواند صاحب خانه شود این گندی است که آقایان دولتی زدند.

این کارشناس ادامه داد: پس چگونه انتظار دارید مردم در خیابان نریزند؟! مجلس مومن انقلابی؛ دولتی‌ها تمام تلاششون را می کنند که کشور را به سمت مذاکره ببرند.

بسطامی تاکید کرد: گرانی‌های دلار، مرغ، گوشت و خانه مردم را نسبت به مذاکره شرطی کرده است خواهش می‌کنم یک ذره این موضوع را درک کنیم.

وی گفت: چرا فکر می کنید امثال خوئینی‌ها برای گرانی‌ها به رهبری نامه می‌زنند؟ دلیلش چه چیزی می‌تواند باشد؟ این گرانی‌ها مسببش خود دولتی‌ها هستند. این موضوع چند دلیل دارد اول اینکه:انتخابات سال دیگر باید برگزار شود اینها باید آبرو کسب کنند، باید بتوانند در انتخابات شرکت کنند.دوم اینکه؛ باید رهبری را در چشم مردم خورد کنند چون اصلی ترین مانع اینها برای مذاکره رهبری است.سوم اینکه؛ دوقطبی کردن جامعه است؛ می گویند دولت می‌زنید؛ ما هم رهبری را می‌زنیم. بزن تا بزنیم؛ این یعنی آوردن تنش‌ها به کف خیابان.

این کارشناس افزود: اینها هر کاری می کنند نان مردم، جان مردم، خانه مردم و همه چیز را گروگان گیرند تا به مذاکره برسند.

بسطامی ادامه داد: موسوی خوئینی‌ها که به رهبری نامه می زند؟! وی مدیر مسئول روزنامه سلام بوده و نامه محرمانه وزرات اطلاعات را منتشر می‌کند که فتنه 78 اتفاق می افتد. مردم را جریحه دار می کند و کف خیابان ها می کشاند. سوال اینجاست چرا این عده به مجلس خبرگان فشار آوردند تا رهبری را عزل کنند و به رهبری فشار آوردند که ما شرایط جامعه را به هم می ریزیم؛ شما باید استعفا دهید.

این کارشناس تصریح کرد: در آن قضیه کلی انسان جانشان را از دست دادند و مسبب فوت شدن این افراد خود دولتی‌ها بودند اما امروز شما دنبال معیشت مردم هستند؟ سیستم این افراد همین است، نوک پیکان به سمت رهبری است و ایجاد یک تورم مصنوعی می کنند که تا آبان هم ادامه دارد و مطمئن هم باشید بیشتر می شود.

بسطامی گفت: قیمت دلار و سایر ارزاق بیشتر می شود به این دلیل که انتخابات آمریکا آبان ماه است. این دولتی ها چه کار دارند که بعد از ترامپ چه کسی می‌خواهد بیاید؟ حالا در این اوضاع به هم ریخته، بورس را یک مرتبه زمین زدند، واقعا چه اتفاقی برای کشور می افتد؟ این دقیقا موضوعی است که روزنامه هارث چند هفته پیش به آن اشاره کرد.

وی تاکید کرد: این قاعده جنگ رسانه ای است وقتی می خواهید یک خبر کوچک دیده شود باید در کنار یک خبر بزرگ؛ آن خبر را کار کنید. برای مثال مطلب می‌زنند 6 نفر جلوی وزارتخانه، فلان اداره، فلان مسجد و ... تجمع کردند بعد این خبر در کنار یک خبر بزرگ زده می شود این یعنی آماده سازی افکار و دیدن شدن این اخبار برای اغتشاشات. بنابراین برنامه این آقایان برای کشاندن مردم به خیابان ها همین است.

این کارشناس در خاتمه خاطرنشان کرد: اکنون زمان ورود "مجلس مومن انقلابی" به این صحنه است که اگر مومن  و انقلابی هستید، نباید اجازه دهید با سطح آستانه تحمل مردم بازی شود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1624891
ارسال نظر
نظرات