شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 16:04 منتشر شده در مورخ: 1399/04/18 شناسه خبر: 1624909
رئیس انجمن نساجی استان یزد:

واحدهای تولید پوشاک در یزد فعالیت خود را از سر می‌گیرند

واحدهای تولید پوشاک در یزد فعالیت خود را از سر می‌گیرند
دستمالچیان گفت: واحدهای صنعتی تولید پوشاک استان که هم اکنون تعطیل هستند شناسایی شده‌ و مقرر شد در کارگروه پوشاک به مشکلات آنها رسیدگی شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجتبی دستمالچیان در گفتگو با خبرنگار یزد رسا؛ در خصوص وضعیت واحدهای تولیدی پوشاک در استان یزد گفت: با وجود اینکه نساجی استان در وضعیت خوبی به سر می‌برد اما در زمینه پوشاک تنها یک شرکت کیان جامه و بخش تولید پوشاک یزدباف در استان فعال است و مابقی واحدهای صنعتی تولید پوشاک به دلایل مختلف نتوانستند فعالیت داشته باشند.

وی ادامه داد: واحدهای صنعتی تولید پوشاک استان که هم اکنون تعطیل و غیر فعال هستند شناسایی شده‌اند و مقرر شده در کارگروه پوشاک استان به مشکلات آنها رسیدگی شود و تعیین تکلیف شوند که اخیرا یکی از این واحدها تعیین تکلیف شده و به زودی فعالیت خود را شروع خواهد کرد.

رئیس انجمن نساجی استان یزد با بیان اینکه کارگاه‌های خانگی زیادی در استان در زمینه تولید پوشاک فعال هستند اما آماری از آنها وجود ندارد، افزود: با توجه به اینکه استان یزد در زمینه تولید پارچه‌های پیراهنی تولیدات بسیار خوبی دارد می‌توان تولید پوشاک را نیز در استان توسعه دهیم تا به زنجیره نهایی نزدیکتر شویم.

دستمالچیان با بیان اینکه با حل مشکلات واحدهای تولید پوشاک غیر فعال در استان تقریبا چهار واحد در این زمینه کار خود را شروع خواهند کرد، افزود: صنعت پوشاک با استان یزد سازگار است، همچنین با توجه به اینکه با سرمایه‌گذاری حداقلی بیشترین اشتغال را ایجاد می‌کند و ارزش افزوده زیادی نیز به همراه خواهد داشت برای استان یزد که یک قطب نساجی کشور است بسیار مناسب است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1624909
ارسال نظر
نظرات