شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 14:23 منتشر شده در مورخ: 1399/04/18 شناسه خبر: 1624938

مخالفت فرماندار شیروان با جانمایی زمین اقدام ملی مسکن شیروان

مخالفت فرماندار شیروان با جانمایی زمین اقدام ملی مسکن شیروان
امین رضا مرآتی گفت: زمینی که برای اجرای طرح اقدام ملی مسکن در شهر شیروان جانمایی شده است به لحاظ فنی و کارشناسی همچنین ملاحظات اجتماعی مورد نقد است و تقاضا تجدید نظر برای انتخاب آن را داریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به  نقل از عصر اترک، امین رضا مرآتی، فرماندار شهرستان شیروان در جلسه شورای مسکن استان اظهار کرد: در سال 88 برای اجرای طرح مسکن مهر شهر شیروان زمینی که جانمایی شد یک تصمیم اشتباهی بود که گرفته شد.

مرآتی تصریح کرد: جانمایی انجام شده بابت این طرح از لحاظ فنی و مهندسی همچنین به لحاظ ملاحظات اجتماعی یک خطای بزرگی بود که با وجود گذشت 10 سال هنوز گرفتار پیامدهای آن تصمیم هستیم.

وی همچنین به طرح اقدام ملی مسکن نیز اشاره کرد و گفت: زمینی که برای اجرای این طرح در شهر شیروان جانمایی شده است به لحاظ فنی و کارشناسی همچنین ملاحظات اجتماعی مورد نقد است.

وی خواستار شد: در زمینه زمین جانمایی شده برای اجرای این طرح در شهر شیروان تجدید نظر انجام شود و درصورتیکه درباره جانمایی زمین به منظور اجرای پروژه های مسکن اشتباهی صورت گیرد درآینده پیامدهای پرهزینه ای باید پرداخت.

این مقام مسئول گفت: بنده این دغدغه به اداره کل راه و شهرسازی استان اعلام کرده ام و به طور رسمی با جانمایی انجام شده برای اجرای این طرح در شهر شیروان مخالفت کرده ام و در این زمینه دلایل را ارائه داده ام.

وی افزود: مخالفت با زمین جانمایی شده برای طرح اقدام ملی مسکن در شیروان را نیز به اطلاع رسانی اعضای شورای تامین شهرستان شیروان اعلام کرده ام و در این زمینه خواستار تجدید نظر شده ام.

مرآتی خاطر نشان کرد: در شهر شیروان زمین های مناسب تری وجود دارد که از تصمیم گیران تقاضا دارم وضعیت این زمین ها را برای طرح اقدام ملی مسکن بررسی کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1624938
ارسال نظر
نظرات