شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:03 منتشر شده در مورخ: 1399/04/18 شناسه خبر: 1624951
مدیرکل ورزش و جوانان استان:

اعتبارات ورزشی زنجان را در حوزه عمرانی هزینه نمی‌کنیم/ هزینه‌کرد اعتبارات در استعدادیابی

اعتبارات ورزشی زنجان را در حوزه عمرانی هزینه نمی‌کنیم/ هزینه‌کرد اعتبارات در استعدادیابی
علی خلیلی، مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: اعتبارات مربوط به ورزش دارای فصول متفاوتی هستند و نمی‌توان هزینه مسابقات را برای حوزه عمران در نظر گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی خلیلی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا؛ اظهار داشت: از اعتبار ورزش نمی‌توان برای اجرای پروژه‌های عمرانی استفاده کرد و در حال حاضر در استان بسیاری از فعالیت‌های ورزشی تعطیل شده است.

وی با بیان اینکه با شیوع بیماری کووید 19 فعالیت‌های ورزشی از جمله مسابقات استانی، ملی و قهرمانی تعطیل شده است، افزود: اعتبارات مسابقات ورزشی تنها برای ورزش هزینه می‌شود که امیدواریم با پایان انتشار بیماری کرونا، برنامه‌های ورزشی رونق گیرد.
 
این مسئول تصریح کرد: اعتبارات مربوط به ورزش دارای فصول متفاوتی هستند و نمی‌توان هزینه مسابقات را برای حوزه عمران در نظر گرفت.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان خاطرنشان کرد: در صورت لزوم اعتبارات ورزشی استان در زمینه‌های استعداد یابی و توسعه ورزش همگانی و قهرمانی هزینه می‌شود که امیدواریم تا پایان سال این امر محقق شود.
 
خلیلی در خصوص اختصاص 27 صدم درصد مالیات بر ارزش افزوده در حوزه ورزش، افزود: این اعتبار نیز در دو حوزه عمرانی و جاری هزینه می‌شود.
 
وی یادآور شد: یکسری از اعتبارات نیز از محل ارزش افزوده برای هئیت‌های ورزشی و فعالیت جوانان هزینه می‌شود که در صورت اختصاص برنامه‌ریزی لازم در این زمینه انجام می‌شود.
 
این مسئول برضرورت قطع زنجیره انتشار ویروس کرونا از سوی مردم تاکید کرد و گفت:  مردم شریف استان با رعایت فاصله اجتماعی، ماسک زدن و پیشگیری می‌توانند مسئولان را در این زمینه یاری کنند.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: با پایان انتشار ویروس کرونا، ورزشگاه‌ها مجدد بازگشایی شده و فعالیت‌های ورزشی از سر گرفته می‌شود.
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1624951
ارسال نظر
نظرات