شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 14:27 منتشر شده در مورخ: 1399/04/18 شناسه خبر: 1624958
واعظی در حاشیه جلسه هیئت دولت:

خط تخریب روابط ایران و چین از رسانه های خارج آغاز شده است/ هیچ کار پنهانی نیست

خط تخریب روابط ایران و چین از رسانه های خارج آغاز شده است/ هیچ کار پنهانی نیست
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: خط تخریب روابط ایران و چین از رسانه های خارج آغاز شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در حاشیه جلسه هیات دولت در مورد انتقادها به قرارداد ۲۵ ساله ایران و چین گفت: خط تخریب روابط ایران و چین از رسانه های خارج آغاز شده است.

وی با تاکید بر اینکه سند میان ایران و چین تعهدی به آن معنا ندارد، اظهار داشت: دولت همواره مقید بود که هر آنچه که نیاز به تصویب دولت داشته باشد این کار را انجام دهد و هر اقدامی که نیاز به تصویب مجلس شورای اسلامی داشته باشد نیز کار را انجام دهد.

واعظی تصریح کرد: هیچ کار پنهانی نیست، اما یک خطی را اول رسانه‌های خارجی به عنوان اینکه تخریب روابط ایران و چین را شروع کردند و متاسفانه در داخل کشور هم برخی از افرادی که دنبال فرصت می‌گردند تا نام خود را مطرح کردند.

رئیس دفتر رئیس جمهور بیان داشت: در فضای مجازی یک شبهه به وجود آوردند برای مردم؛ یک روز می‌گویند دولت میخواهد کیش را بدهد و یکبار هم می‌گویند قشم را می‌خواهد بدهد.  من می خوام از این فرصت استفاده کنم و بگویم این خطی است که از خارج دارد هدایت می‌شود. قانون اساسی ما و دستگاه‌های نظارتی ما همه دارند تلاش می‌کنند برای اینکه آنچه که انجام می شود شفاف باشد و هیچ خلافی در آن نباشد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1624958
ارسال نظر
نظرات