شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 14:55 منتشر شده در مورخ: 1399/04/18 شناسه خبر: 1624968

طرح ترافیک پنج‌شنبه‌ها اجرا نمی‌شود

طرح ترافیک پنج‌شنبه‌ها اجرا نمی‌شود
مدیر روابط عمومى معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: پنج‌شنبه‌ها فقط طرح کاهش کنترل آلودگی هوا ، از ساعت ۸:۳۰ تا ١٣ اجرا می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ على عالى درباره اجرای طرح ترافیک در پایتخت اظهارداشت: به رقم انتشار اطلاعیه‌‌هاى متعدد در خصوص نحوه  اجراى طرح ترافیک و حتى اطلاع رسانى از طریق سایت  تهران من همچنان شهروندان بسیارى در این خصوص اظهار بی‌اطلاعى می‌کنند از این‌رو بار دیگر اعلام می‌کنیم از روز هفدهم خرداد ٩٩، طرح‌های ترافیکی ( طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگى هوا ) در پایتخت از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶ برقرار است.

به گفته مدیر روابط عمومى معاونت حمل و نقل و ترافیک با توجه به تماس شماری از شهروندان، مجددا تاکید می‌شود؛ یک‌بار خروج از محدوده طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگى هوا از ساعت ۱۴:۳۰ رایگان خواهد بود.

عالى با بیان اینکه در روزهای پنج شنبه نیز صرفاً طرح کنترل آلودگی هوا و از ساعت ۸:۳۰ تا ١٣ اجرا می‌شود، تاکید کرد: تغییر ساعت اجراى محدوده طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگى هوا صرف جهت رفاه حال شهروندان و کارمندان صورت گرفته است که ترددشان در محدوده‌هاى فوق مشمول عوارض نشود.

وی در پایان اظهار داشت: شهروندان می‌توانند برای دریافت اخبار و اطلاعات بیشتر در خصوص طرح ترافیک به سامانه تهران من به نشانی my.tehran.ir مراجعه، یا با شماره ١٣٧ کد ٥ تماس بگیرند.

انتهای پیام/ا

https://www.dana.ir/1624968
ارسال نظر
نظرات