شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 16:17 منتشر شده در مورخ: 1399/04/18 شناسه خبر: 1624994
معاون اجرایی سپاه صاحب الامر(عج) قزوین:

برای انجام فعالیت جهادی منتظر بودجه نیستیم

برای انجام فعالیت جهادی منتظر بودجه نیستیم
حمزه برین، معاون اجرایی سپاه صاحب الامر(عج) قزوین گفت: در حالی که بحران‌های مختلف و بی‌تدبیری‌های برخی مدیران داخلی، زندگی را برای مردم سخت کرده است کار جهادی می‌تواند حل کننده مشکلات باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین؛ مراسم تکریم و معارفه جانشین فرماندهی سپاه امام حسن مجتبی(ع) قزوین امروز(چهارشنبه) با حضور سرهنگ حمزه برین معاون اجرایی سپاه صاحب الامر(عج) قزوین، سرهنگ حیدری فرمانده سپاه شهرستان قزوین و پایوران سپاه امام حسن(ع) قزوین برگزار شد.

 برین در این مراسم ضمن تبریک به سرهنگ درزی به عنوان جانشین جدید سپاه شهرستان قزوین اظهار کرد: یک نیروی پاسدار انقلاب اسلامی هرگز نباید از مسیر و مبانی انقلاب و رسالت‌هایش فاصله بگیرد و یا این مبانی برای لحظه‌ای از ذهنش خارج شود.

وی در ادامه با اشاره به خصوصیات یک پاسدار در بیانات رهبر انقلاب گفت: حضرت امام خامنه‌ای خطاب به پاسداران می گویند که نیروی سپاه باید جوان بماند و محافظه کار نشود. سپاه نباید به وضع موجود کفایت کند و یا وضعیت هر چه که باشد او را راضی کند.

معاون اجرایی فرمانده سپاه استان قزوین تصریح کرد: سپاه امروز همواره گفتمان انقلاب را دنبال می‌کند و به دنبال رفع موانع است.

تفکر مقاومت مایه عزت ما است
برین با تاکید بر نگاه وسیع و فرامرزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: پاسداران باید این نگاه را اشاعه دهند، بخش بزرگی از عزت سپاه مرهون توجه به جبهه مقاومت و ماموریت‌های بین المللی و نیز گسترش تفکر مقاومت است.

این مقام مسئول عنوان کرد: جناح بندی سیاسی و سیاسی بازی هرگز در اقدامات، نگاه و تصمیم گیری‌های سپاه و بسیج جایگاهی نداشته است، همانطور که مورد تاکید رهبر ما است سپاه به دنبال هم افزایی با دستگاه‌های کشور و تعامل سازنده با آنها برای دفاع از انقلاب است.

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر قزوین با بیان این نکته که روحیه جهادی بخشی از وجود یک پاسدار است، گفت: امروز برای انجام فعالیت جهادی منتظر بودجه و اعتبار نیستیم بلکه به دنبال فرصت هستیم تا اتفاقات خوب را رقم بزنیم.

وی یادآور شد: تجربه مقابله با کرونا برای ما مصداق کار جهادی و ایثار است، امروز فقط جبهه جنگ تحمیلی برای ما معنای از خودگذشتگی نیست، همین مقابله با کرونا که همه وارد میدان جهاد و ایثار شدند نمونه‌ای است که در آینده و در تصمیم گیری‌ها حائز اهمیت است.

معاون اجرایی سپاه صاحب الامر(عج) قزوین گفت: در حالی که بحران‌های مختلف و بی‌تدبیری‌های برخی مدیران داخلی زندگی را برای مردم سخت کرده کار جهادی می‌تواند حل کننده مشکلات باشد.

کار جهادی با روح پاسدار و بسیجی گره خورده است

برین گفت: باید برای نقش آفرینی در حوادث بزرگ آماده باشید، اگر روزی میدان داری در خیابان‌های شهر در ابتدای انقلاب، حضور در جبهه، مقابله با تهاجم فرهنگی و انواع مشکلات را تجربه کرده‌ایم امروز در جنگ اقتصادی باید میدان دار باشیم.

وی تاکید کرد: لازم است هشیاری و آگاهی عمیق از دشمن داشته باشید؛ اما از دشمن نترسید و مثال این عملکرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بود. پاسدار دشمن را می‌شناسد و برای مقابله ذره‌ای تردید ندارد.

این مسئول تصریح کرد: پاسدار باید مردمی باشد و اصلی‌ترین قدرت و نقطه قوت سپاه همین برخواستن از دل مردم است، ما در قرارگاه پیشرفت و آبادانی این تجربه را داشته‌ایم که هر وقت خواسته سپاه با ظرفیت مردمی گره بخورد نتیجه اثرگذار می‌شود.

معاون اجرایی سپاه استان در پایان یادآور شد: یک بسیجی و پاسدار باید روح خود را به انس با قرآن و اهل بیت(ع) گره بزند. با این روش به دل دشمن می‌زنیم و نمی‌ترسیم و پیروز میدان نبرد خواهیم بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1624994
ارسال نظر
نظرات