شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 11:03 منتشر شده در مورخ: 1399/04/19 شناسه خبر: 1625104
«دانا» نوشت؛

تناقض جدید تاجزاده؛ بالاخره آمریکا بدعهد است یا امضای کری تضمین؟

تناقض جدید تاجزاده؛ بالاخره آمریکا بدعهد است یا امضای کری تضمین؟
یقه دران بهشت دروغین آمریکا هم حساب کار دستشان آمد و فهمیدندکه عهدشکنی کار امروز و دیروز آمریکا نیست و این خوی ذاتی یانگی هاست.

به گزارش خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نظر می رسد عهدشکنی آمریکا این روزها بر آمریکا دوستان هم آشکار شده است. ابر بدعهدی که با ادعای کدخدایی جهان همه را بازیچه کرده اما بعد از رسیدن به منافع و اهداف خود، با لگدی به زیر میز بازی را برهم می زند.

«مصطفی تاجزاده» که خود ید طولایی در حمایت از وزیر امور خارجه در جریان مذاکرات برجام داشته و همچنان برای بهشت دروغین آمریکایی یقه دری می کند، خواسته یا ناخواسته بر بدعهدی آمریکا صحه گذاشته و از لیست بلندبالای عهدشکنی های آمریکا پرده برداری کرده است.

وی در حساب شخصی خود در توییتر نوشت: آمریکا بعد از یونسکو، توافق پاریس، شورای حقوق بشر، پیمان تجاری اقیانوس آرام و برجام از سازمان بهداشت جهانی نیز خارج شد. فقط در ایران است که اقلیتی پرهیاهو، پیمان شکنی ترامپ را نشانه خیانت دولت دانسته ، با نعمت خواندن تحریم ها، به افزایش بهای ارز و کالاها اعتراض می کنند!

 

 

جمعیت به اصطلاح اقلیتی و پرهیاهو از نظر جناب تاجزاده پیش از اینها از بدعهدی و پیمان شکنی آمریکا خبر داشت ولی آنها که امروز از خواب خوش زمستانی بیدار شدند و کابوسشان برعکس تعبیر شده و بر این بدعهدی آگاه شدند به دانسته های خود اضافه کنند که حماقت از آنه کسانی است که حل  مسائل داخلی رو به تعهدات آمریکا گره زد و امضای کری رو تضمین دانستند! 

جناب تاج! «آزموده را آزمودن خطاست»

 

انتهای پیام/ک

 

https://www.dana.ir/1625104
ارسال نظر
نظرات