شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:11 منتشر شده در مورخ: 1399/04/19 شناسه خبر: 1625105

فرماندارانی که ابلاغیه استانداری همدان در خصوص کرونا را انجام نمی دهند!

فرماندارانی که ابلاغیه استانداری همدان در خصوص کرونا را انجام نمی دهند!
استانداری همدان دوازدهم تیر ماه جاری طی نامه ای با قید فوریت به فرمانداران شهرستان های این استان، برگزاری هر گونه مراسم جمعی تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام شد، با این حال همچنان گویا این ابلاغیه به دست فرماندار ملایری تویسرکان نرسیده و این روزها شاهد برگزاری مراسم های عروسی در سطح شهرستان هستیم!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ ۱۲ تیرماه جاری نامه ای با قید فوریت برای فرمانداران شهرستان های استان همدان ارسال می شود، نامه ای که در آن برای جلوگیری از شیوع گسترده کرونا، اعلام ممنوعیت برگزاری هر گونه تجمعی از جمله مراسم عروسی و عزا در آن دیده می شود.

در این نامه آمده است که؛ «احتراماً به استحضار می رساند با عنایت به شیوع کرونا در استان برگزاری هرگونه مراسم عروسی، عزا، تجمعات در آرامستان ها و نمازهای جمعه و جماعات تا اطلاع ثانوی ممنوع می باشد.خواهشمند است دستور فرمایید با قید فوریت اقدام لازم معمول گردد.»

و امروز ۱۹ تیرماه است، ۷ روز از ابلاغ این نامه می گذرد و اما روزهایی پر کرونا برای تویسرکانی ها، تا جایی که «سید ابراهیم طواف زاده» مدیر شبکه بهداشت و درمان تویسرکان، گفته که تعداد فوتی های کرونا مثبت قطعی در شهرستان به ۱۰ نفر و فوتی های مشکوک به کرونا ۳۶ نفر رسیده است.

وی همچنین عنوان کرده؛ متأسفانه تنها در یک روز یعنی همین امروز، هجدهم تیرماه، ۱۶ نفر مرتبط با کرونا ویروس در بیمارستان ولیعصر(عج) بستری هستند.

با این حال در طول هفته گذشته مراسم عروسی متعدد در سطح شهرستان تویسرکان حتی تا ساعت ۲ بامداد با تجمع بالا و ارگ و … برگزار شده است و حتی امشب نیز بنا بر اخبار موثق و تصاویری ارسالی از مخاطبان عصر همدان این عروسی ها ادامه دارد.

به گزارش عصر همدان؛ در روزهای سخت کرونایی هستیم، کرونا؛ تهدیدی بزرگ برای جان خانواده همه ما حتی کودکان به شمار می رود، بی تردید برگزاری هر گونه تجمعی به شیوع این ویروس منحوس کمک می کند.

آیا برگزاری هر مراسمی با رنگ و بوی جمعی تهدید علیه سلامت همشهریانمان نیست؟ قضاوت با مردم و امید آن که ابلاغیه استانداری همدان مبنی بر ممنوعیت برگزاری مراسم های جمعی به دست فرماندار ملایری تویسرکان رسیده باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1625105
ارسال نظر
نظرات