شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 19:40 منتشر شده در مورخ: 1399/04/19 شناسه خبر: 1625272
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد:

اغلب امتحانات دانشگاه های علوم پزشکی یزد غیرحضوری برگزار می شود

اغلب امتحانات دانشگاه های علوم پزشکی یزد غیرحضوری برگزار می شود
سلمانی در پاسخ به دغدغه برخی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی یزد در خصوص برگزاری امتحانات به صورت حضوری اظهار کرد: بیش از ۹۰ درصد امتحانات دانشگاه علوم پزشکی به صورت مجازی برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابراهیم سلمانی مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در مصاحبه با خبرنگار یزد رسا در پاسخ به دغدغه برخی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی یزد در خصوص برگزاری امتحانات به صورت حضوری اظهار کرد: اغلب امتحانات دانشگاه علوم پزشکی یزد به صورت مجازی برگزار می شود. البته برخی از امکانات به دلیل ماهیت خود باید عملی برگزار شود و چاره ای باقی نمی گذارند. با این وجود بیش از ۹۰ درصد امتحانات به صورت مجازی برگزار می شود.

وی ادامه داد: در دانشگاه علوم پزشکی از این نوع امتحانات عملی وجود دارد ولی تعداد آن ها محدود است و به ناچار به صورت حضوری و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی برگزار می‌شود. 

سلمانی همچنین در پاسخ به این سوال که شهروندان چطور می توانند عدم رعایت پروتکل بهداشتی توسط مشاغل پر خطر 

را به مسئولین اعلام کنند گفت: برای این منظور هموطنان گرامی می توانند از طریق تماس با سامانه ۱۹۰ متعلق به وزارت بهداشت و یا سامانه 111 ستاد مقبله و مبارزه با کرونا اقدام کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1625272
ارسال نظر
نظرات