شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 16:42 منتشر شده در مورخ: 1399/04/20 شناسه خبر: 1625407

مسئولان و خانواده ها به معضل گسترش بی‌حجابی توجه بیشتری داشته باشند

مسئولان و خانواده ها به معضل گسترش بی‌حجابی توجه بیشتری داشته باشند
امام جمعه لردگان، با انتقاد از گسترش بدحجابی و بی‌حجابی در جامعه گفت: مسئولان باید به معضل گسترش بی‌حجابی توجه بیشتری داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  جهانبین نیوز، حجت الاسلام سید مهدی تاج زاد در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر لردگان به برنامه‌های غرب و دشمنان اسلام در تغییر سبک زندگی ایرانیان اشاره کرد و ادامه داد: تغییر افکار مردم برای جهت دهی رفتار آنها بر مبنای ارزش‌های غربی و غیر دینی و غیر اسلامی محوری ترین سیاست آنها در ایران است.

حجت الاسلام  تاج زاد با اشاره به روز عفاف و حجاب تصریح کرد: باید به مسئله حجاب و عفاف بیش از اینها توجه شود و همه خانواده‌ها باید به معضل بدحجابی توجه کنند.
امام جمعه  لردگان عنوان کرد: حجاب یک ضرورت مهم است که امروز دشمنان آن را نشانه رفته‌اند. دشمنان با استفاده از ابزارهای مختلف مانند ماهواره بی حجابی و بی‌عفتی را ترویج می‌دهند.
 
وی با اشاره روزنامه الشرق الاوسط در کاریکاتورى موهن با هتک حرمت مرجع عالیقدر شیعه، آیت‌الله العظمى سیستانى، اوج عداوت و وقاحت خود را نشان داد گفت: از زمانى که این کاریکاتور منتشر گردید طوفان مخالفت درفضاى مجازى و در خیابان‌هاى عراق و کشورهاى دیگر برخاست تا آن‌جا که مسؤولان این روزنامه در یک عقب‌نشینى آشکار، آن تصویر را از سایت خودحذف کرده و اعلام کردند تصویر موجود در کاریکاتور خطاب به دخالت‌هاى ایران بوده و قصدى براى اهانت به آیت‌الله سیستانى نبوده است.
 
تاج زاد افزود: گمان کرده‌اند انتشار این کاریکاتور ازسوى نشریه‌اى که به‌عنوان بلندگوى آل سعود شهرت دارد، بذر اختلاف و تفرقه و اتهام‌زنى بین شیعه و سنى را خواهد کاشت و آتش فتنه‌هاى مذهبى را شعله‌ورخواهد ساخت. در حالى که نشر این کاریکاتور از سوى همه اقوام و پیروان مذاهب مختلف محکوم شده است.
 
امام جمعه لردگان بیان داشت: اقدام احمقانه اخیر باید درس عبرت براى برخى دولتمردان باشد که دچار ساده‌اندیشى نشوند و دل به وعده‌هاى آل سعود که ولیده‌ى صهیونیسم هستند ندهند.
 
انتهای پیام/630 ل

 

https://www.dana.ir/1625407
ارسال نظر
نظرات