شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: بین الملل
ساعت: 03:28 منتشر شده در مورخ: 1399/04/21 شناسه خبر: 1625480
مشاور سیاسی-رسانه ای بشار اسد:

توافق نظامی بین ایران و سوریه نخستین گام برای شکستن قانون قیصر است

توافق نظامی بین ایران و سوریه نخستین گام برای شکستن قانون قیصر است
«بثینه شعبان» در گفتگو با شبکه المسیره یمن امضای توافقنامه همکاری نظامی بین ایران و سوریه را نخستین گام برای شکستن قانون قیصر آمریکا علیه دمشق برشمرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مشاور رسانه ای سیاسی رئیس جمهور سوریه قانون قیصر آمریکا را غیرقانونی و اقدامی جنایتکارانه علیه سوریه برشمرد.

«بثینه شعبان» در گفتگو با شبکه خبری المسیره یمن گفت: آنچه قانون قیصر نام دارد تداوم جنگ علیه سوریه است که توسط آمریکا صادر شده است؛ کسی که جنگ علیه مردم سوریه را هدایت می کند

وی همچنین افزود: قانون قیصر تعدی به تمام محور مقاومت است و این چیزی است که قرائن آن را نشان می دهد. ادامه محاصره و جنگ علیه کشورهای محور مقاومت موجب همبستگی بیشتر بین این کشورها خواهد شد.

مشاور بشار اسد ادامه داد: ما گزینه های متعددی برای شکستن قانون قیصر داریم که امضای توافق نظامی بین ایران و سوریه نخستین گام در این خصوص بود.

شعبان گفت: ما در راستای بازگشت به کشاورزی و افزایش همکاری با کشورهای محور مقاومت و چرخش به سمت شرق یعنی چین و روسیه تلاش خواهیم کرد. ما گزینه های داخلی هم داریم که انجام آن برای مواجهه با قانون قیصر را آغاز کرده ایم.

وی تصریح کرد: همانگونه که تحریم جمهوری اسلامی ایران را قویتر کرد ما هم قادریم که محاصره و تحریم را به فرصتی برای قویتر شدن تبدیل کنیم.

بثینه شعبان گفت: تفکر در کشورهای شرق آسیا از نحوه نگرش در کشورهای غربی که بر ذبح کردن ملت ها استوار است، تقاوت دارد.

منبع: مهر

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1625480
ارسال نظر
نظرات