شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 08:05 منتشر شده در مورخ: 1399/04/21 شناسه خبر: 1625485

باباصفری: سعی می‌کنم موثرتر از فصل قبل باشم/ راه سختی برای موفقیت پیش‌رو داریم

باباصفری: سعی می‌کنم موثرتر از فصل قبل باشم/ راه سختی برای موفقیت پیش‌رو داریم
لژیونر ایرانی شاغل در رومانی گفت: با جذب دو بازیکن از اسپانیا و مقدونیه سعی داریم پتانسیل بالایی از خود به نمایش بگذاریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن باباصفری طی گفتگویی در مورد زمان بازگشتش به رومانی برای حضور در تمرینات تیم بوزائو اظهار داشت: در ابتدا قرار بود دهم تیر به رومانی برگردم، اما اجازه پرواز از سوی کشور قطر به من داده نشد. البته در چند وقت اخیر طی گفت‌وگوهایی که داشته‌ایم قرار شده چهارشنبه هفته جاری به همراه الله‌کرم استکی به رومانی برویم.

وی در مورد پیشنهادات تیم‌های رومانی به همسرش گفت: دو تیم از رومانی خواهان همکاری با همسرم هستند، اما فعلاً چیزی مشخص نیست. اگر بحث کرونا ادامه داشته باشد و اجازه روادید برای همسرم صادر نشود شاید در همین ایران و برای ذوب‌آهن بازی کند. 

عضو تیم هندبال بوزائو رومانی در خصوص آغاز تمرینات این تیم بیان کرد: تمرینات تیم ما از هفته گذشته پس از گرفتن تست کرونا از بازیکنان شروع شده و بازیکنان اکنون حدود یک هفته است که در تمرینات حضور دارند. ما هم اگر به رومانی برویم در ابتدا باید تست کرونا بدهیم و سپس دو هفته در قرنطینه باشیم. البته اگر موافقت شود شاید مدت زمان قرنطینه ما از دو به یک هفته کاهش پیدا کند.

باباصفری با اشاره به اینکه آن‌ها در فصل جاری به دنبال بهترین نتیجه هستند، تصریح کرد: با توجه به تیم‌هایی که در رومانی حضور دارند، کار سختی در پیش دارم و از سویی تمام تیم‌ها بازیکنان خوبی را به خدمت گرفته‌اند و این نشان از کار سخت ما برای موفقیت دارد. ۱۶ تیمی شدن یکی دیگر از مسائلی است که می‌تواند برای تمام تیم‌ها مشکلات فراوانی را از لحاظ فرسایشی بودن ایجاد کند. خوشبختانه با جذب دو بازیکن از کشورهای اسپانیا و مقدونیه و سایر بازیکنان باکیفیتی که داریم سعی داریم پتانسیل بالایی از خودمان در هر دیدار ارائه دهیم. امیدوارم ترتیبی داده شود تا تماشاگران هم در ورزشگاه حضور پیدا کنند زیرا انجام بازی‌ها بدون تماشاگران لذت چندانی ندارد.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که فکر می‌کند در فصل جاری چه عملکردی از خودش بر جای بگذارد، تصریح کرد: تمام تلاش من این است تا بتوانم موثرتر از فصل گذشته برای تیمم باشم تا با کمک سایر هم تیمی‌ها بتوانیم رتبه‌ای درخور شأن تیم بوزائو به دست بیاوریم.

 

انتهای پیام

منبع: میزان

https://www.dana.ir/1625485
ارسال نظر
نظرات