شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:10 منتشر شده در مورخ: 1399/04/21 شناسه خبر: 1625618
رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری اراک:

جریمه در انتظار رانندگانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند

جریمه در انتظار رانندگانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند
مرادی رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری اراک گفت: موضوع افزایش خودسرانه کرایه تاکسی در شهر اراک در حالی که هنوز این افزایش به شهرداری اعلام نشده، خلاف قانون است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مرادی رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری اراک در گفتگو با دیارآفتاب؛ گفت: موضوع افزایش خودسرانه کرایه تاکسی در شهر اراک در حالی که هنوز این افزایش به شهرداری اعلام نشده، خلاف قانون است.

حجت الله مرادی رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک، با اشاره به شیوع موج دوم ویروس کرونا و لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی گفت: با توجه به ضرورت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و همچنین تصمیم گیری ستاد مقابله با کرونا، به رانندگان تاکسی ها ابلاغ کرده ایم که موارد پیشگیری و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

مرادی اظهار کرد: برخی از رانندگانی که فاصله اجتماعی هوشمند را در تاکسی یا اتوبوس رعایت نمی‌کنند، توسط بازرسان جریمه و یا از ادامه تردد در مسیر جلوگیری می شود.

وی ادامه داد: علاوه بر رعایت رانندگان تاکسی ها، باید خود مسافران نیز فاصله گذاری اجتماعی و موارد بهداشتی را رعایت کنند تا مانع از شیوع کرونا شوند.

رئیس سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری اراک در خصوص نرخ کرایه تاکسی در اراک گفت:  پیشنهاد افزایش کرایه تاکسی در شهر اراک زودتر از سال‌های گذشته توسط سازمان جهت تصویب به شورا ارسال شد و پس از تصویب و ارسال به فرمانداری تاکنون در خصوص این مصوبه به شورای شهر و شهرداری موردی اعلام‌نشده است.

مرادی خاطرنشان کرد: موضوع افزایش خودسرانه کرایه تاکسی در شهر اراک درحالی‌که هنوز این افزایش به شهرداری اعلام‌نشده، خلاف قانون است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1625618
ارسال نظر
نظرات