شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 13:02 منتشر شده در مورخ: 1399/04/21 شناسه خبر: 1625639

دستور کار کمیسیون‌های تخصصی مجلس/10 دولتی در مجلس حاضر می شوند

دستور کار کمیسیون‌های تخصصی مجلس/10 دولتی در مجلس حاضر می شوند
کمیسیون‌های تخصصی مجلس در هفته جاری میزبان 10 عضو هیات دولت بوده و قرار است آنها به 20 سوال نمایندگان پاسخ دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دستور کار هفته جاری کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی از روزهای یکشنبه لغایت چهارشنبه (22 تا 25 تیر ماه) اعلام شد.

بر همین اساس، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور در کمیسیون آموزش حاضر شده و درباره عملکرد شرکت‌های دانش‌بنیان، پارک‌های علم و فناوری و صندوق نوآوری و شکوفایی به اعضای کمیسیون توضیحاتی خواهد داد ضمن اینکه ناظران این کمیسیون در تعدادی از شوراها یا شوراهای عالی انتخاب خواهند شد.

قرار است فردا محمد شریعتمداری وزیر تعاون به کمیسیون اجتماعی آمده و پیرامون مسائل و مشکلات این وزارتخانه با اعضای این کمیسیون گفت‌وگو کند.

کمیسیون اقتصادی هم میزبان رئیس قرارگاه خانم الانبیا است ضمن اینکه دوشنبه هم اعضای این کمیسیون از سامانه تخصیص ارز بانک مرکزی بازدید خواهند کرد.

فردا هم محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی می‌روند و با حضور اعضای این کمیسیون قطعنامه شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بررسی خواهد شد.

روز سه‌شنبه هم در این کمیسیون وزیر دفاع حضور پیدا کرده و گزارشی را به اعضا ارائه خواهد کرد.

گزارش آتش‌سوزی کلینیک سینا و طرح مدیریت یکپارچه شهری هم در روز سه‌شنبه در کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها بررسی خواهد شد.

در کمیسیون انرژی هم عملکرد و برنامه‌های آینده وزارت نفت بررسی خواهد شد.

همتی رئیس کل بانک مرکزی و معاونینش هم فردا به کمیسیون برنامه بودجه رفته و علت نوسانات و افزایش قیمت ارز را بحث و بررسی خواهند کرد. 

همچنین فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصاد و دارایی روز سه شنبه در کمیسیون برنامه در باره وضعیت اقتصادی کشور و چگونگی تحقق درآمدهای پیش‌بینی شده در بودجه سال جاری مباحثی را مطرح خواهد کرد. 

کمیسیون صنایع در هفته جاری میزبان سه وزیر خواهد بود به طوری که ظریف وزیر امور خارجه، آذری‌جهرمی وزیر ارتباطات، دژپسند وزیر اقتصاد روز سه‌شنبه به این کمیسیون خواهند رفت.

سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا هم فردا به کمیسیون عمران می‌رود.

همچنین سه‌شنبه اسلامی وزیر راه و شهرسازی در این کمیسیون حاضر شده و به 11 سؤال نمایندگان پاسخ خواهد داد.

همچنین اردکانیان وزیر نیرو در کمیسیون عمران پاسخگوی 9 سؤال نمایندگان خواهد بود.

سه‌شنبه هفته جاری اردکانیان وزیر نیرو به کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی می‌رود. 

همچنین کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در این کمیسیون گزارشی را از عملکرد این سازمان و برنامه‌های آتی آن ارائه خواهد کرد.

قالیباف رئیس مجلس هم در نشست مشترک با کمیسیون اجتماعی که فردا (یکشنبه) برگزار خواهد مباحثی را را با اعضای این کمیسیون بررسی خواهد کرد.

همچنین روز سه‌شنبه در این کمیسیون شریعتمداری وزیر تعاون حاضر شده و مباحثی را مطرح خواهد کرد.

 

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1625639
ارسال نظر
نظرات