شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 23:43 منتشر شده در مورخ: 1399/04/21 شناسه خبر: 1625653
رئیس ستاد امر به معرف و نهی از منکر دهگلان:

مسئولان به جای سیاسی کاری و جناح بازی خدمتگذار مردم باشند

مسئولان به جای سیاسی کاری و جناح بازی خدمتگذار مردم باشند
ماموستا محمدی رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر دهگلان در نشست تذکر لسانی درجمع دهیاران بخش مرکزی گفت: مسئولان به جای سیاسی کاری و جناح بازی وقتشان را صرف خدمت به مردم کنند زیرا جناح بازی باعث توقف خدمتگزاری در جامعه می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، نشست تذکر لسانی دهیاران بخش مرکزی با حضور رئیس، قائم مقام و دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دهگلان در سالن المپیک این شهرستان برگزار شد.

 در این نشست ماموستا عبدالسلام محمدی امام جمعه و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دهگلان با تاکید براینکه باید فریضتین امر به معروف و نهی از منکر در جامعه نهادینه و فرهنگ‌ سازی شود گفت: یکی از راه‌های اجرای این مهم در جامعه احیای تذکر لسانی است.

وی با تأکید بر اشاعه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه ابراز داشت: اجرای این فریضه الهی باید مدنظر قرار گیرد تا جامعه سالم بماند زیرا تذکر لسانی از ماموریت اصلی ستاد است.

ماموستا محمدی با بیان اینکه این دو فریضه مهم در جامعه فراموش شده است، گفت: اگر این فریضتین الهی به فراموشی سپرده شود ارزش‌ها جای ضد ارزش‌ها را می‌گیرد و جامعه دچار فساد می شود.

وی با اشاره به اهمیت امر به معروف و نهی از منکر تصریح کرد: ریشه و علت بسیاری از مشکلات و آسیب‌های اجتماعی در جامعه کم‌رنگ شدن این فریضه الهی در جامعه است.

ماموستا محمدی اظهار داشت: ضعیف عمل کردن در اجرای فریضتین امر به معروف و نهی از منکر باعث سوء مدیرت شده زیرا اگر مدیر اداره ای به نیروهای آن اداره تذکرداد نیرو باید خالصانه و خاضعانه پذیرای انتقاد مافوقش بوده و درصدد اصلاح خود برآید که در دهگلان متاسفانه کم کاری شده است.

وی با اشاره به کم کاری بعضی مسئولان گفت: شهدای دوران دفاع مقدس که فرماندهان میدان جنگ بودند و نگذاشتند یک وجب از خاک ایران اسلامی به دست دشمن بیفتد اگر امروز حضور داشتند قطعا حل مشکلات مردم را در راس امورات قرار می دادند پس نیاز است امروز امورات کشور به دست جونان انقلابی که دلسوز مردم هستند سپرده شود.

امام جمعه دهگلان در ادامه بیان داشت: مسئولان به جای سیاسی کاری و جناح بازی، وقتشان را صرف خدمت به مردم کنند زیرا جناح بازی باعث توقف خدمتگزاری در جامعه می شود.

 رئیس ستاد امر به معروف ونهی ازمنکر دهگلان با بیان اینکه جامعه براجرای امر به معروف و نهی از منکر استوار است، خاطرنشان کرد: همه در اجرای این فریضتین دارای تکلیف هستند و باید به تکلیف و وظایف خود عمل کنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1625653
ارسال نظر
نظرات