شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 10:03 منتشر شده در مورخ: 1399/04/22 شناسه خبر: 1625861
در راستای اجرای طرح ساماندهی سوخت؛

سهمیه بنزین وانت بارها در سیستان و بلوچستان کاهش یافت

سهمیه بنزین وانت بارها در سیستان و بلوچستان کاهش یافت
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: در راستای اجرای طرح ساماندهی سهمیه سوخت، شرایط جدید تخصیص سوخت وانت بارهای بنزین سوز برون شهری در استان اعلام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ایوب کرد در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ساماندهی و تخصیص سهیه سوخت به وانت بارهای بنزین سوز برون شهری مقرر شد از ابتدای تیرماه سال جاری سهیه بنزین واریز شده در کارت های سوخت وانت بارهای بنزینی پر مصرف و کم مصرف کشور به ترتیب از 300 و 200 لیتر در ماه به 250 و 150 لیتر در ماه کاهش یابد.

وی ادامه داد: بر اساس دستورالعمل های ابلاغی، به منظور جبران کاهش سهمیه سوخت برای وانت بارهای ساماندهی شده به آن دسته از مالکان که تا تاریخ 15 هر ماه اقدام به ثبت اطلاعات ناوگان خود در سامانه  www.smartcard.rmto.ir  کنند، معادل سهیه 50 لیتری کاهش یافته در کارت سوخت، سهمیه اعتباری تخصیص می یابد که از طریق کارت های بانکی مالک خودرو و یا نماینده قانونی وی قابل برداشت است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بیان کرد: ناوگان وانت بار بنزینی استان در صورت ساماندهی از طریق سامانه مذکور می توانند همانند قبل و تا زمان اجرای طرح تبدیل رایگان سامانه سوخت رسانی این خودروها به گاز سوز که توسط وزارت نفت متعاقبا اعلام می شود، به تفکیک پر مصرف و کم مصرف تا سقف اعتبار برداشت سوخت یارانه ای معادل 450 و 300 لیتر در ماه بهره مند شوند.

کرد تاکید کرد: ضروری است رانندگان این دسته از ناوگان حمل و نقل با قید فوریت نسبت به نام نویسی در سامانه ذکر شده اقدام کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1625861
ارسال نظر
نظرات