شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 13:56 منتشر شده در مورخ: 1399/04/22 شناسه خبر: 1626029
استاندار اردبیل خبر داد:

افزایش 7 برابری پروژه های عمرانی اردبیل نسبت به سنوات گذشته

افزایش 7 برابری پروژه های عمرانی اردبیل نسبت به سنوات گذشته
استاندار اردبیل گفت: پروژه های عمرانی نسبت به سنوات گذشته ۷ برابر افزایش یافته است و برای تامین مصالح مورد نیاز این پروژه ها دستگاه های مرتبط هماهنگی لازم را با یکدیگر داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  سبلان‌ما، اکبر بهنام جو صبح روز یکشنبه در جلسه شورای معادن استان اردبیل، اظهار داشت: در مناطق گردشگری صاحبان معادن باید طبق ضوابط و چهارچوب قانون عمل کنند و نظارت برای اینگونه معادن بیشتر شود

وی با بیان اینکه فصل و فعالیت عمرانی در استان اردبیل محدود است، افزود: در کارهای عمرانی دولتی صدور مجوز با رعایت چهارچوب قانونی در اسرع وقت انجام شود تا مشکلی متوجه زمان اجرای پروژه نشود‌.

استاندار اردبیل، گفت: پروژه های عمرانی نسبت به سنوات گذشته ۷ برابر افزایش یافته است تصریح کرد: برای تامین مصالح مورد نیاز این پروژه ها دستگاه های مرتبط هماهنگی لازم را با یکدیگر داشته باشند.

بهنام جو ادامه داد: در حوزه عمرانی دولتی، چهارچوبی جهت مقدمات کار تعریف شود تا جهت استفاده از معادن و برداشت موقت پیمانکاران زمان را از دست نداده و معطل صدور مجوز و بروکراسی اداری نباشند.

وی تصریح کرد: تمدید مجوز معادن غیر فعال و فاقد کارگاه مورد بررسی قرار گیرد در صورت عدم توانایی بهره بردار این مجوزها با نگرش کارشناسان ذیصلاح ارزیابی و تعیین تکلیف شود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1626029
ارسال نظر
نظرات