شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 18:53 منتشر شده در مورخ: 1399/04/23 شناسه خبر: 1626143
رئیس پلیس راهور استان اصفهان:

جریمه شدن روزانه چند هزار خودرو در طرح زوج و فرد اصفهان/ حمایت پلیس راهور استان از اجرای طرح ترافیک در اصفهان

جریمه شدن روزانه چند هزار خودرو در طرح زوج و فرد اصفهان/ حمایت پلیس راهور استان از اجرای طرح ترافیک در اصفهان
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: روزانه چند هزار خودرو در طرح زوج و فرد جریمه می شوند و این ها افرادی هستند که مجبور به تردد در طرح هستند در صورتی که فرد با خرید طرح بدون جریمه شدن، می تواند یک روز در کل شهر تردد کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا محمدی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص اجرای طرح ترافیک در اصفهان اظهار کرد: طرح زود و فرد در اصفهان در شش ماه آینده تبدیل به طرح ترافیک می شود.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: طرح ترافیک قبلا صحبت از آن شده بود که مصوبات شورای ترافیک استان را گرفته است اما فعلا اجرا نشده است.
 
وی افزود: طرح ترافیک، سقف تعداد خودرو دارد و هر کسی نمی تواند وارد آن شود؛ هر کسی نیاز داشته باشد می تواند طرح را تهیه و وارد آن شوند.

محمدی با توضیح اینکه در روز تعداد مشخصی خوردو می توانند به طرح ترافیک ورود کنند، بیان کرد: کسانی که بدون مجوز در طرح تردد کنند با جریمه روبه رو می شوند؛ تهران سال ها است که طرح زوج و فرد را لغو و طرح ترافیک را اجرا می کند.

وی اضافه کرد: روزانه چند هزار خودرو در طرح زوج و فرد جریمه می شوند و این ها افرادی هستند که مجبور به تردد در طرح هستند در صورتی که فرد با خرید طرح بدون جریمه شدن، می تواند یک روز در کل شهر تردد کنند.
 
رئیس پلیس راهور اصفهان اضافه کرد: برخی از رسانه ها با راهنمایی غلط، گرای می دهند که این طرح فلان مشکل را دارند اما اتفاقا طرح ترافیک بسیار بهتر از طرح زوج و فرد است.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1626143
ارسال نظر
نظرات