شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 09:39 منتشر شده در مورخ: 1399/04/23 شناسه خبر: 1626254

توقف اکران «شنای پروانه» از ۲۵ تیرماه

توقف اکران «شنای پروانه» از ۲۵ تیرماه
طبق درخواست تهیه کننده «شنای پروانه» و موافقت شورای صنفی نمایش، اکران این فیلم از چهارشنبه ۲۵ تیر ماه متوقف می شود و عوامل فیلم، این توقف را به همه پزشکان و پرستارانی که در جدال با ویروس کرونا هستند، تقدیم می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ طبق درخواست تهیه کننده «شنای پروانه» و موافقت شورای صنفی نمایش و دکتر طباطبایی نژاد (مدیر اداره نظارت و ارزشیابی) اکران این فیلم از چهارشنبه ۲۵ تیر ماه متوقف می شود و عوامل فیلم، این توقف را به همه پزشکان و پرستارانی که در جدال با ویروس کرونا هستند، تقدیم می کنند با امید اینکه روزهای خوب و بهتر هرچه زودتر فرا برسد و فیلم بار دیگر بر پرده سینماها به تماشا گذاشته شود.

رسول صدر عاملی تهیه کننده اولین فیلم سینمایی محمد کارت با تایید این خبر گفت: طبق مذاکراتی که امروز در وزارت ارشاد با آقای طباطبایی و اعضای شورای صنفی نمایش داشتم، توقف اکران را مطرح کردیم که مدیران نیز ضمن تشکر از اینکه فیلم را برای بازگشایی سینماها ارایه دادیم،با این درخواست موافقت کردند.
 
صدرعاملی یادآور شد:در حال رایزنی با وزارت بهداشت بودیم تا شرایطی فراهم کنیم کادر درمانی بیمارستان های درگیر با کرونا به دعوت ما رایگان به تماشای فیلم بنشینند و حالا با شرایط پیش امده، بگونه ای شده که بهتر دیدیم توقف نمایش فیلم را به انها تقدیم کنیم و امیدوار باشیم در اکران مجدد این مدافعان سلامت اینقدر فراغت داشته باشند و سرشان خلوت شده باشد که با آرامش به دیدن فیلم بیایند.
 
وی یادآور شد: سه هفته پیش  که ما اکران «شنای پروانه» را  آغاز کردیم،  واگیری بیماری این همه زیاد نبود و تعداد فوت شدگان هم وطنمان حدود سی نفر بود اما تصور نمی کردیم در فاصله کمتر از دو هفته ،ناگهان اینقدر افزایش بیمار و فوت شده داشته باشیم.
 
صدرعاملی تصریح کرد:به هرحال منتظر می مانیم تا وقتی این ویروس کنترل شد و امنیت خاطر برای تماشاگران به وجود امد، اکران مجدد فیلم را در سراسر کشور فراهم می کنیم که امیدوارم این فرصت بعد از دهه اول محرم فراهم شود.
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1626254
ارسال نظر
نظرات