شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 11:43 منتشر شده در مورخ: 1399/04/23 شناسه خبر: 1626329

تغییر کارگردان «بیگانه‌ای با من است» در میانه راه/ آرش معیریان به جای احمد امینی

تغییر کارگردان «بیگانه‌ای با من است» در میانه راه/ آرش معیریان به جای احمد امینی
تهیه کننده سریال «بیگانه‌ای با من است» گفت: احمد امینی کارگردانی ۳۵ قسمت ابتدایی را بر عهده داشت و بناست 15 قسمت پایانی سریال توسط کارگردان دیگری رقم بخورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ «بهروز مفید» تهیه کننده سریال «بیگانه ای با من است» گفت: ۳۵ قسمت ابتدایی این سریال مقابل دوربین رفت و به تازگی تصویربرداری آن به پایان رسیده است. 

وی ادامه داد: این روزها مشغول پیش تولید ادامه این سریال هستیم به این دلیل که تغییری در بازه زمانی قصه خواهیم داشت.

این تهیه کننده همچنین افزود: آقای احمد امینی کارگردانی ۳۵ قسمت ابتدایی را بر عهده داشت و به این دلیل که سریال باید به پخش در پاییز برسد، در باکس تدوین مشغول است و به همین خاطر آرش معیریان ادامه این سریال را در ۱۵ قسمت کارگردانی می کند. 

وی با اشاره به تغییر بازیگران این سریال نیز عنوان داشت: به دلیل تغییر در بازه زمانی سریال، برخی از بازیگران تغییر می کنند و عده ای از بازیگران قبل نیز در ادامه کار حضور دارند. 

از بازیگران سریال می توان به: شبنم قلی‌خانی، پژمان بازغی، پوراندخت مهیمن، مهران رجبی، میلاد میرزایی، پرویز پورحسینی، نگار عابدی، ایوب آقاخانی، سوگل‌طهماسبی، دنیا مدنی، شیوا ابراهیمی، نسرین بابایی، لیلی فرهادپور، فرهاد شهریزی، فریبا ترکاشوند، مهرداد ضیایی، امیریل ارجمند و مهدی فقیه و ... اشاره کرد.

«بیگانه ای با من است» در لوکیشن هایی نظیر خیابان جمهوری، بیمارستان عمل، خانه‌ای واقع در کرج، خانه‌ای حوالی میدان هروی، لوکیشن‌های داخلی و خارجی و شهرک سینمایی غزالی و بوشهر و شیراز مقابل دوربین رفته است.

 داستان این سریال به کارگردانی احمد امینی و نویسندگی فروغ فروهیده در سال ۷۰-۶۹ می‌گذرد و درباره جابجایی یک زن خدمتکار با عروس یک خانواده است که یک درام خانوادگی را تشکیل می‌دهد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1626329
ارسال نظر
نظرات