شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:00 منتشر شده در مورخ: 1399/04/23 شناسه خبر: 1626379
مدیرکل بهزیستی البرز مطرح کرد؛

5 هزار زن البرزی بار زندگی را به تنهایی به دوش می کشند

5 هزار زن البرزی بار زندگی را به تنهایی به دوش می کشند
اسدالله حیدری گفت: زنان سرپرست خانوار استان البرز که بهزیستی از آنها حمایت می کند بین 17 الی 90 سال سن دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، مدیرکل بهزیستی البرز ظهر امروز با اشاره به اینکه 17 مرکز دولتی و خصوصی در استان ارائه خدمت به زنان سرپرست خانوار را بر عهده دارند، در جمع خبرنگاران گفت: مهم ترین برنامه بهزیستی توانمند کردن بانوان سرپرست خانوارتا زمانی است که بتوانند به صورت مستقل امورات زندگی خود را انجام دهند.

اسدالله حیدری مهارت آموزی، ارائه برنامه های خودباوری و افزایش اعتماد به نفس زنان را از جمله طرح هایی دانست که بهزیستی در کنار مهارت آموزی به بانوان آموزش داده می شود و افزود: سن، شرایط زندگی و توانمندی هر یک از بانوان، نحوه ارائه بسته های مهارتی به آنها را تعیین می کند.
 
وی اظهار داشت: زنانی که متقاضی حمایت بهزیستی از آنها هستند، پس از بررسی شرایط و تائید، پرونده حمایتی برای آنها تشکیل می شود و می توانند با در دست داشتن مدارک سرپرستی اعم از فوت همسر یا از کارافتادگی وی به بهزیستی مراجعه کنند.
 
مدیرکل بهزیستی البرز در خاتمه با اشاره به اینکه زنان سرپرست خانوار استان که بهزیستی از آنها حمایت می کند بین 17 الی 90 سال سن دارند، تصریح کرد: در حال حاضر 5 هزار زن تحت پوشش بهزیستی، به دلیل فوت، ازکارافتادگی یا طلاق از همسر، مسئولیت زندگی را به تنهایی به دوش می کشند.
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1626379
ارسال نظر
نظرات