شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 10:41 منتشر شده در مورخ: 1399/04/24 شناسه خبر: 1626616
سازمان هواشناسی پیش بینی کرد؛

تداوم رگبار باران در برخی استان‌ها تا شنبه آینده

تداوم رگبار باران در برخی استان‌ها تا شنبه آینده
سازمان هواشناسی از تداوم رگبار باران تا شنبه هفته آینده در برخی استان‌ها خبر و نسبت به غرق شدن قایق‌های کوچک و شناورهای سبک در خلیج‌فارس هشدار داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بر اساس نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز در استان‌های  واقع در شمال غرب، سواحل شمالی، برخی مناطق شمال شرق، استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز و در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در نیمه جنوبی کرمان، نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان و برخی مناطق هرمزگان رگبار باران، وزش باد شدید مقویت و گاهی رعوبرق پیش بینی می‌شود.

فردا و پنجشنبه علاوه بر مناطق فوق نواحی مرکزی کشور در برخی مناطق استان‌های یزد، اصفهان، شمال فارس، برخی مناطق استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی و هرمزگان رگبار باران، وزش باد شدید موقتی و گاهی رعدوبرق پیش بینی شده است.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی روز جمعه وبا شدت کمتر شنبه آینده در برخی مناطق شمال غرب کشور و برخی مناطق استان‌های مازندران و گلستان بارش پراکنده پیش بینی شده است.

سازمان هواشناسی طی هشداری از افزایش ارتفاع موج بین 2 تا 2.5 متری طی امروز و فردا در خلیج فارس و به ویژه بخش‌های مرکزی خبر داد.

اثر مخاطره این وضعیت احتمال غرق شدن شناگران، پاره شدن تورهای صیادی، غرق شدن قایق های کوچک و شناورهای سبک اعلام و توصیه شده فعالان دریایی نسبت به فعالیت در دریا تمهیدات لازم را بعمل آورند. ضمن این‌که مروز و فردا شرایط برای شنا مناسب نخواهد بود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1626616
ارسال نظر
نظرات