شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 11:06 منتشر شده در مورخ: 1399/04/24 شناسه خبر: 1626633

عرضه کتاب با تخفیف‌های مناسبتی توسط انتشارات آستان قدس رضوی

عرضه کتاب با تخفیف‌های مناسبتی توسط انتشارات آستان قدس رضوی
مدیرعامل به نشر گفت: با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و جلب رضایت مخاطبان و علاقه‌مندان به کتاب، به صورت مستمر و مناسبتی تخفیف‌هایی در عرضه کتاب به صورت مجازی و حقیقی در فروشگاه‌های انتشارات آستان قدس رضوی در دستور کار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین سعیدی با بیان اینکه یکی از مطالبات زائران و مجاوران حرم حضرت رضا(ع) از فروشگاه‌های کتاب آستان قدس رضوی، ارائه تخفیف است، افزود: با برنامه ریزی صورت گرفته، بصورت مستمر و براساس مناسبت‌های ملی و مذهبی تقویم رسمی کشور، ارائه تخفیف‌هایی خواهیم داشت.

وی ادامه داد: در این طرح‌های تخفیفی مناسبتی براساس هر مناسبت، تعداد عناوینی از کتاب‌های مرتبط با آن مناسبت که توسط به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) منتشر شده است، با تخفیف عرضه می‌شود.

سعیدی گفت: تاکنون در مناسبت‌های دهه کرامت - ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) تا ولادت حضرت رضا(ع) – روز ادبیات کودک و نوجوان و هفته ملی عفاف و حجاب این طرح در بازه‌های زمانی مختلف اجرا شده است.

وی با بیان اینکه تا پایان سال این تخفیف‌های مناسبتی ادامه خواهد داشت، گفت: ایام شهادت حضرت جوادالائمه (ع) در روزهای پایانی تیرماه، عید غدیر و قربان، ماه محرم و صفر، دهه فجر و ... از جمله این مناسبت‌ها است.

مدیرعامل به نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) با اشاره به اینکه درصد تخفیف، مدت زمان اجرا و تعداد عناوینی که در هر مناسبت شامل این طرح خواهند شد، متفاومت است، خاطرنشان کرد: برای اطلاع و بهره مندی علاقه‌مندان از این تخفیف‌ها، موارد در صفحه اینستاگرام و کانال‌های تلگرام و بله انتشارات آستان قدس رضوی با عنوان «بهترین‌های نشر» اطلاع رسانی می‌شود.

وی ادامه داد: این تخفیف‌ها بصورت همزمان از طریق سایت www.behnashr.com و صفحه اینستاگرام behtarinhaye_nashr برای خرید مجازی و در فروشگاه‌های کتاب انتشارات آستان قدس رضوی ارائه می شود.

سعیدی گفت: شماره تماس ۰۵۱۳۷۶۵۲۰۰۸ برای ارتباط تلفنی و شماره ۰۹۰۲۷۶۵۲۰۰۸ برای ارتباط در شبکه‌های اجتماعی پاسخگوی مخاطبان است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1626633
ارسال نظر
نظرات