شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 12:06 منتشر شده در مورخ: 1399/04/24 شناسه خبر: 1626677
پژمانفر خبر داد:

شکایات از مسکن، خودرو و بازار ارز در اولویت کمیسیون اصل 90

شکایات از مسکن، خودرو و بازار ارز در اولویت کمیسیون اصل 90
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: بنا شد تا با توجه به شکایات واصل شده به کمیسیون موضوعاتی همچون مسکن، بازار ارز، خودرو و فضای مجازی اولویت‌های اصلی کمیسیون اصل نود برای رسیدگی باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: نشست کمیسیون اصل نود امروز به ریاست رئیس سنی آن (سید مصطفی آقا میرسلیم)‌برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه اصلاحاتی که لازم بود در آیین نامه مجلس در مورد کمیسیون اصل نود صورت بگیرد مورد بحث و جمع‌بندی قرار گرفت و بنا شد تا برای بررسی در کمیسیون آیین نامه به هیأت رئیسه مجلس ارسال شود.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس اظهار داشت: در بحث اصلاح آیین نامه مجلس ابتدا این موضوع مدنظر قرار گرفت تا تمام اسناد و گزارشات مربوط به تحقیق و تفحص و شکایات صورت گرفته در قالب ماده 234 آیین نامه در کمیسیون اصل نود حفظ و نگهداری شود و گزارشات در این کمیسیون محدود به پرونده‌های ارجاعی به کمیسیون اصل نود نباشد.

پژمانفر خاطرنشان کرد: همچنین در این جلسه اعضا به این تصمیم و جمع‌بندی رسیدند که این پیشنهاد اصلاحی در آیین نامه مطرح شود که کمیسیون اصل نود هم مانند کمیسیون‌های تخصصی مجلس به هنگام بررسی بودجه در کمیسیون تلفیق سه نماینده داشته باشد.

وی افزود: پیشنهاد اصلاحی بعدی این بود که اعضای غیردائم کمیسیون اصل نود که به نمایندگی از کمیسیون‌های دیگر در این کمیسیون حضور دارند، همانند اعضای ثابت محسوب شوند و حضور آنها در کمیسیون الزامی باشد تا جلسات کمیسیون با انسجام بیشتری برگزار شود.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس اظهار داشت: علاوه بر این در جلسه امروز موضوع اولویت‌های کاری کمیسیون مطرح شد و بنا شد تا با توجه به شکایات واصل شده به کمیسیون موضوعاتی همچون مسکن، بازار ارز، خودرو و فضای مجازی اولویت‌های اصلی کمیسیون اصل نود برای رسیدگی باشد.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ک

 

https://www.dana.ir/1626677
ارسال نظر
نظرات