شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 12:29 منتشر شده در مورخ: 1399/04/24 شناسه خبر: 1626685
رئیس سازمان صمت آذربایجان‌شرقی خبر داد؛

توزیع ماسک به صورت حواله‌ای/ افزایش نظارت بر تولیدکنندگان مواد بهداشتی

توزیع ماسک به صورت حواله‌ای/ افزایش نظارت بر تولیدکنندگان مواد بهداشتی
امین زاده، رئیس سازمان صمت آذربایجان‌شرقی گفت: توزیع ماسک به صورت حواله خواهد بود برخی واحدها تولیدات خود را در اختیار مراکز بهداشتی و درمانی قرار می‌دهند، برخی نیز بعد از تولید توسط سازمان صمت توزیع می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حبیب امین‌زاده، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌شرقی در گفت‌وگو با خبرنگار آناج، با بیان اینکه وضعیت ماسک در بازار همواره مورد رصد بوده اظهار داشت: مواد اولیه برای تولید ماسک در بازار و انبارها موجود است.

 
وی با بیان اینکه حداقل 28 کارگاه رسمی تولید ماسک در استان فعال هستند خاطرنشان کرد: با اینکه استفاده از ماسک اجباری شده و به طور طبیعی شاهد افزایش مصرف خواهیم بود ولی باید گفت هیچ مشکلی در تامین ماسک مورد نیاز مردم حتی در روزهای احتمالی افزایش پیک نداریم.
 
رئیس سازمان صمت ادامه داد: در ورودی بازار، مراکز فروشگاهی بزرگ، فرودگاه‌ها و مبادی خدماتی ماسک به صورت نرخ دولتی عرضه می‌شود. از طرفی مواد اولیه‌ای که در اختیار تولیدکنندگان قرار می‌گیرد رصد می‌شود که نحوه و میزان تولید در چه شرایطی قرار دارد.
 
امین‌زاده در ارتباط با نحوه توزیع ماسک گفت: توزیع ماسک به صورت حواله خواهد بود برخی واحدها تولیدات خود را در اختیار مراکز بهداشتی و درمانی قرار می‌دهند، برخی نیز بعد از تولید توسط سازمان صمت توزیع می‌شود.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1626685
ارسال نظر
نظرات