شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 12:53 منتشر شده در مورخ: 1399/04/24 شناسه خبر: 1626711
رضایی کوچی در جمع خبرنگاران:

مصالح ارزان در اختیار تولیدکنندگان مسکن و مردم قرار می گیرد

مصالح ارزان در اختیار تولیدکنندگان مسکن و مردم قرار می گیرد
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: با وزارت راه و شهرسازی توافقاتی صورت گرفته تا مصالح ارزان در اختیار تولیدکنندگان مسکن و مردم قرار گیرد و بسیار خوشبین هستیم که با تعامل مجلس و وزارت راه و شهرسازی شاهد تولید مسکن به صورت قابل توجه باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا رضایی کوچی در حاشیه جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس با وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: در این جلسه بحث پروژه های عمرانی بررسی شد و علیرغم محدودیت های مالی، این پروژه ها در اقصی نقاط کشور فعال هستند و وزارت راه و شهرسازی پای کار است.

وی بیان کرد: در این جلسه با وزیر راه و شهرسازی توافق شد که برای سال آینده حتما پروژه های عمرانی انجام می شود از این رو منابع مالی را افزایش می دهیم و ظرفیت های بخش خصوصی و نقدینگی کشور هم در راستای تقویت پروژه های عمرانی به کار گرفته می شوند.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این جلسه چهار نفر از نمایندگان مجلس سوالات خود از وزیر راه و شهرسازی  را مطرح کردند که پس از شنیدن پاسخ های اسلامی، همه آنان قانع شدند.

رضایی کوچی با اشاره به اینکه مسکن یکی  از اولویت های مجلس است، گفت: متاسفانه زمین در کشور ما بسیار گران است و به دنبال تامین زمین ارزان و مناسب هستیم.

وی افزود: بین وزرای راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی توافقی صورت گرفته مبنی بر اینکه بیش از ۲۵۰۰ هکتار زمین در حریم شهرها در اختیار وزارت راه و شهرسازی برای تولید مسکن قرار گیرد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: همچنین با کمک بانک ها به دنبال این هستیم با بهره مناسب و نرخ ارزان بتوانیم کاری کنیم، اقشار متوسط به پایین جامعه صاحب خانه شوند.

رضایی کوچی تاکید کرد: همچنین با وزارت راه و شهرسازی توافقاتی صورت گرفته تا مصالح ارزان در اختیار تولیدکنندگان مسکن و مردم قرار گیرد و بسیار خوشبین هستیم که با تعامل مجلس و وزارت راه و شهرسازی شاهد تولید مسکن به صورت قابل توجه باشیم.

 

انتهای پیام/ک

https://www.dana.ir/1626711
ارسال نظر
نظرات