شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 14:06 منتشر شده در مورخ: 1399/04/24 شناسه خبر: 1626733
معاون راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان:

۲۳۰ میلیارد تومان اعتبار بازسازی راه‌های لرستان اختصاص یافت

۲۳۰ میلیارد تومان اعتبار بازسازی راه‌های لرستان اختصاص یافت
امرایی گفت: ۲۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای بازسازی راه‌های خسارت دیده ناشی از سیلاب لرستان اختصاص یافته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عارف امرایی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: در سیل سال گذشته خسارت های زیادی به زیر ساخت ها از جمله پل ها و راه های استان وارد شد به طوری که بیش از ۸۰۰ پل بر اثر سیل خسارت دید.

وی افزود: پل های استان بر اثر سیلاب بین ۳۰ تا ۱۰۰ درصد آسیب دید که برخی نیاز به بازسازی و برخی نیاز به تعمیر داشته که در این راستا طبق اولویت بندی، بازسازی پل ها با توجه به میزان اعتبار در نظر گرفته شده در دستور کار قرار گرفت.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان تصریح کرد: ۲۳۰ میلیارد تومان اعتبار برای بهسازی حوزه راهداری به استان اختصاص داده شده که براساس این میزان اعتبار ابلاغ شده، بازسازی ۱۴۰ دهنه پل، روکش و بهسازی ۲۵۰ کیلومتر راه آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون بازسازی ۱۰۰ پل در استان به اتمام رسیده است گفت: تاکنون ۱۷۰ کیلومتر از ۲۵۰ کیلومتر راهی که در سیلاب آسیب دیده بود، روکش وبازسازی شده و تلاش داریم تا دو ماه آینده ۸۰ کیلومتر باقیمانده نیز بازسازی شود.

امرایی خاطرنشان کرد: سال گذشته ۵۰ کیلومتر راه آسیب دیده از سیل بازسازی و روکش شد و از ابتدای سال تاکنون ۱۲۰ کیلومتر بازسازی شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1626733
ارسال نظر
نظرات