شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 13:18 منتشر شده در مورخ: 1399/04/25 شناسه خبر: 1627007
عضو هیات‌مدیره خانه مطبوعات اردبیل:

نهاد رسانه نیازمند تصمیمات بزرگ است

نهاد رسانه نیازمند تصمیمات بزرگ است
جمشیدی، عضو هیات‌مدیره خانه مطبوعات و رسانه‌های استان اردبیل گفت: در شرایط فعلی که جامعه رسانه استان حال خوبی ندارد و بهبود اوضاع در گرو گرفتن تصمیمات بزرگ است تا بتواند نقش خود را به نحو احسن ایفا کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سبلان‌ما، سید مصطفی جمشیدی در جریان دیدار اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه‌های استان با شهردار اردبیل، اظهار داشت: تاریخ بشر سه انقلاب بزرگ را از سر گذرانیده که آخرین آن انقلاب ارتباطات است که در جریان گذر به جامعه فراصنعتی روی داد و از این منظر رسانه دارای جایگاهی بی‌بدیل در عصر حاضر است.

وی افزود: متاسفانه در جامعه ما جایگاه فرهنگ و رسانه به خوبی تبیین نشده و به عنوان مثال در مجلس شورای اسلامی شاهدیم که نمایندگان رغبتی برای پیوستن به کمیسیون فرهنگی ندارند و همین امر علت‌العلل بسیاری از مشکلات است.
 عضو هیات مدیره خانه مطبوعات اردبیل با بیان این که اگر قائل به تحقق توسعه هستیم باید مشارکت عمومی را جلب کنیم و در این فرآیند رسانه دارای جایگاهی حیاتی است، گفت: در شرایط فعلی جامعه رسانه استان حال خوبی ندارد و بهبود اوضاع در گرو گرفتن تصمیمات بزرگ است تا بتواند نقش خود را به نحو احسن ایفا کند.

جمشیدی تصریح کرد: حمایت‌های عملی از جامعه رسانه نظیر احداث مجتمع فرهنگی مطبوعاتی می‌تواند شرایطی مناسب برای حضور موثر نهاد رسانه در سطح جامعه فراهم آورد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1627007
ارسال نظر
نظرات