شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 12:57 منتشر شده در مورخ: 1399/04/25 شناسه خبر: 1627075
سازمان هواشناسی اعلام کرد:

بارش پراکنده و وزش باد شدید در برخی استان‌ها

بارش پراکنده و وزش باد شدید در برخی استان‌ها
سازمان هواشناسی با پیش بینی بارش پراکنده باران و وزش باد شدید موقتی در برخی استان‌ها تا جمعه از احتمال خیزش گردوخاک در ۸ استان طی امروز و فردا خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بر اساس نقشه‌ها ی همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی امروز در استان‌های واقع در شمال غرب، سواحل شمالی، دامنه‌های جنوبی البرز، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی و در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در نیمه جنوبی کرمان، نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان و برخی مناطق هرمزگان رگبار باران، وزش باد شدید موقتی و گاهی رعدوبرق پیش بینی شده است. بعدازظهر امروز در استان‌های واقع در ارتفاعات زاگرس مرکزی بارش پراکنده گاهی با رعدوبرق روی می‌دهد.

فردا در استان‌های واقع در سواحل جنوبی دریای خزر،دامنه‌های جنوبی البرز، خراسان شمالی و برخی مناطق شمالی خراسان رضوی و در ساعت بعدازظهر و اوایل شب در برخی نقاط استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان و مناطق مرکزی کشور در استان‌های یزد و اصفهان و ارتفاعات زاگرس مرکزی و جنوبی رگبار باران، وزش باد شدید موقتی و گاهی رعدوبرق پیش بینی می‌شود.

روز جمعه در برخی مناطق شمالی استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی و برخی مناطق خراسان شمالی و ارتفاعات البرز مرکزی و جنوبی و ساعات بعدازظهر و اوایل شب در برخی مناطق استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان بارش پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش باد روی می‌دهد.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی از شنبه آینده تا اواسط هفته در اکثر مناطق کشور جو آرام و پایدار همراه با افزایش نسبی دما پیش بینی شده است.

طی 4 روز آینده در منطقه زابل و طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در جنوب سمنان، جنوب تهران، قم، اصفهان، جنوب خراسان رضوی، خراسان جنوبی و روز چهارشنبه تا اوایل وقت پنجشنبه در استان بوشهر و خوزستان وزش باد شدید موقتی روی می‌دهد که در برخی ساعات احتمال خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا و دید افقی پیش بینی می‌شود.

طی 2 روز اینده شرق دریای خزر، چهارشنبه و پنجشنبه خلیح فارس و روز پنجشنبه و جمعه دریای خزر مواج و متلاطم پیش بینی می‌شود.

 

انتهای پیام/ط

https://www.dana.ir/1627075
ارسال نظر
نظرات