شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 14:01 منتشر شده در مورخ: 1399/04/25 شناسه خبر: 1627136
اسلامی اعلام کرد:

تکمیل مسکن ‌مهرهای نیمه‌تمام کشور تا پایان امسال/ میزان وام ودیعه مسکن اعلام نمی‌شود

تکمیل مسکن ‌مهرهای نیمه‌تمام کشور تا پایان امسال/ میزان وام ودیعه مسکن اعلام نمی‌شود
وزیر راه و شهرسازی گفت: امسال که تمام شود هیچ مسکن مهری در کشور نیمه‌تمام نیست مگر آنهایی در دادگاه‌ها است و ارتباطی با ما ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد اسلامی در جمع خبرنگاران، درباره مسکن مهر‌ پردیس اظهار داشت: پروژه‌های قبلی مسکن مهر در پردیس یک بحث دارد، همچنین یک سری پروژه جدید مسکن مهر در پردیس داریم ‌‌که دیرتر آغاز شده است.

وی افزود: این پروژه‌ها چند مسأله داشت که همین امر موجب شده بود ساخت آن را دیرتر شروع کنند و طبیعتاً دیرتر به پایان می‌رسد.

وزیر راه و شهرسازی تأکید کرد:‌ امسال که تمام شود هیچ مسکن مهری در کشور نیمه‌تمام نیست مگر آنهایی در دادگاه‌ها است و ارتباطی با ما ندارد.

وی‌ درباره پولی که در پردیس از متقاضیان دریافت می‌شود گفت: این احتمالاً مصوبه شورای مسکن استان است و باید دید چه بوده است.

اسلامی درباره وام ودیعه مسکن بیان کرد: پیشنهاد ما برای وام ودیعه مسکن هر رقمی که خواهد بود کمک به مستأجران است و اگر عددی از سوی رسانه‌ها اعلام شود ممکن است مالکان اجاره‌بها را افزایش ‌‌دهند که رسانه‌ها باید در این حوزه دقت کنند.

وی ‌درباره جزئیات وام ودیعه مسکن گفت: هنوز اظهارنظر کردن زود است ما باید بتوانیم جامعه هدف خود را شناسایی کنیم، الگوی مسکن در تهران بزرگ حداکثر 75 متر است و کمتر از آن مورد قبول است، در سایر شهرستان‌ها حداکثر 90 مترمربع و کمتر از آن مورد قبول است و این  ملاکی است که جامعه هدف خود را انتخاب کنیم.

وزیر راه و شهرسازی درباره سامانه شناسایی واحدهای خالی در وزارت اقتصاد و ادعای سازمان امور مالیاتی مبنی بر عدم اتصال بانک اطلاعاتی برق، آب و گاز به این سامانه، اظهار داشت: اینگونه نمی‌توان اظهار نظر کرد، باید بالا سر متصدی سامانه بود و وی هم این اطلاعات را به ما بدهد.

انتهای پیام

 

 
 
https://www.dana.ir/1627136
ارسال نظر
نظرات