شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 19:23 منتشر شده در مورخ: 1399/04/25 شناسه خبر: 1627239
عضو کمیسیون انرژی مجلس:

دستگاه دیپلماسی در قبال کره جنوبی موضعگیری قاطع داشته باشد/اقدام مقابله به مثل یعنی تحریم مقابل تحریم

دستگاه دیپلماسی در قبال کره جنوبی موضعگیری قاطع داشته باشد/اقدام مقابله به مثل یعنی تحریم مقابل تحریم
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقدام مقابله به مثل یعنی تحریم مقابل تحریم، گفت: دستگاه دیپلماسی در قبال کره جنوبی موضع قاطع بگیرد و پول های بلوکه شده ما را برگرداند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رمضانعلی سنگدوینی امروزدر گفتگو با خبرنگار گلستان ما؛ پیرامون مواضع کشور در قبال کره جنوبی و بلوکه شدن 9 میلیارد دلار دارایی های ایران در این کشور ، اظهار کرد: هرچند کره جنوبی سالیان سال در کشوربرای سود بیشتر با برندهای خود کالاهای مصرفی ما را تامین میکرد اما می بینیم با نگاه به امریکا از او دنباله روی کرده است.

وی با بیان اینکه در قبال اینگونه کشورها باید از موضع قدرت وارد شد، تصریح کرد: دستگاه دیپلماسی کشور باید برای روابط بین سایر کشورها برنامه ریزی کرده و برای صادرات و بهبود روابط با کشورهای دیگر تلاش کند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی  افزود: ما کشور قدرتمندی هستیم،  چهل سال امریکا مارا تحریم کرد اما در بسیاری از موارد همچون علمی، پزشکی هسته ای و ..نه تنها عقب نیفتادیم بلکه پیشرفت داشته ایم .

وی بیان کرد:  دستگاه دیپلماسی ما باید از موضع قدرت وارد شود و مطالبات ما را از کره جنوبی و سایر کشورها بازپس بگیرد  

سنگدوینی با بیان اینکه خروج بسیاری از برندها ونمایندگی های کره جنوبی از ایران بیشترین ضرر را به خودشان وارد می کند، تاکید کرد:  این تحریم شدن ها موجب افزایش توان ملی در تولید داخلی می شود و بدون شک  دولت و مجلس هم از آن حمایت خواهد کرد و حتی با تصویب طرح هایی ممنوعیت هایی راهم می توان اعمال کرد.


نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با تاکید برپیاده سازی اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری ، گفت: باید از نگاه ایرانی وارد شده و و با اعتقاد به توان داخل برای ارتقاء اقتصاد کشور تلاش کنیم چرا که قدرت ایران  انها را نا امید می کند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1627239
ارسال نظر
نظرات