شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 18:47 منتشر شده در مورخ: 1399/04/25 شناسه خبر: 1627248
مربی جدید تیم فوتبال تراکتور:

3 امتیاز بازی با سپاهان را می‌خواهیم

3 امتیاز بازی با سپاهان را می‌خواهیم
ابراهیمیان، مربی جدید تیم فوتبال تراکتور گفت: تراکتور خانه من است و خوشحالم که به این تیم برگشتم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی ابراهیمیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آناج درباره اضافه شدن به کادر فنی تیم فوتبال تراکتور اظهار داشت: تراکتور خانه من است و خوشحالم که به این تیم برگشتم. من برای حضور در تیم از پیشکسوتان رخصت طلبیده و از آقای الهامی نیز به خاطر اعتمادش تشکر می‌کنم. خیلی خرسندم که بزرگان باشگاه و کادر فنی قابل دانستند تا به عنوان مربی در خدمت تیم باشم. ان‌شا‌ءالله بتوانیم تراکتور را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

وی گفت: من از دیروز به تمرینات اضافه شدم و باید اذعان کنم جوی که بر تیم حاکم است، فوق‌العاده‌ای بوده و چنین جوی را در دوران فوتبالم ندیدم. خوشبختانه بازیکنان تیم با انگیزه تمرین می‌کنند و آماده بازی با سپاهان می‌شویم. قطعا بازی سختی خواهد بود ولی ما می‌خواهیم 3 امتیاز حساس این دیدار را کسب کرده و هواداران‌مان را خوشحال کنیم. همانطور که پیش از این نیز گفتم من به آینده تراکتور خوش‌بینم.

مربی جدید تیم فوتبال تراکتور با اشاره به پتانسیل بالای این تیم تأکید کرد: تیم ما بازیکنان بزرگی دارد که هر کدام از آن‌ها وزنه هستند. امیدوارم با اتکا به توانی که در تیم وجود دارد و همچنین با کمک همه مجموعه باشگاه، در ادامه فصل نتایج خوبی بدست آورده و سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم. ما همچنین در جام حذفی شانس قهرمانی داریم که مطمئنم با همدلی و تلاش می‌توانیم به این مهم نیز برسیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1627248
ارسال نظر
نظرات