شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 10:34 منتشر شده در مورخ: 1399/04/26 شناسه خبر: 1627358
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان:

همدلی در سیستان و بلوچستان همچنان ادامه داد/از تولید 7 هزار ماسک تا گند زدایی معابر توسط بسیجیان جهاد گر مهرستان

همدلی در سیستان و بلوچستان همچنان ادامه داد/از تولید 7 هزار ماسک تا گند زدایی معابر توسط بسیجیان جهاد گر مهرستان
حسین نکوئی گفت: 7 هزار ماسک توسط بسیجیان شهرستان مهرستان تولید که به صورت رایگان میان کادر درمان و مردم این منطقه توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین نکوئی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان در گفت و گو با عصرهامون، از تولید و توزیع 7 هزار ماسک توسط بسیجیان مهرستان خبر داد و افزود: ماسک های تولید شده به صورت رایگان میان کادر درمان و مردم مهرستان توزیع شده است.

وی افزود: هم اکنون در حال اجرای مرحله دوم پدافند زیستی در مهرستان تمامی ادارات، پاساژ ها، معابر، بیمارستان امید و مراکز جامع سلامت درمانی توسط سپاه شهرستان در حال گند زدایی و ضد عفونی است.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان افزود: از مردم انتظار می رود با توجه به همه گیری  کووید 19، فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کرده و با استفاده از ماسک در اماکن عمومی و سرپوشیده همکاری لازم را با جامعه سلامت داشته باشند.

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان در پایان خاطر نشان کرد: کادر درمان به شدت در حال تلاش و مقابله با ویروس کرونا هستند که لازم است در حد توان با رعایت دستورالعمل عمل های بهداشتی کمک شایانی به کادر درمان داشته باشند.

کاظم آریان رئیس بیمارستان امید مهرستان نیز ضمن توصیه به رعایت بهداشت جهت پیشگیری از ویروس کرونا، گفت: شست و شوی مکرر دست ها با آب و صابون یکی از اصول های مهم در جلوگیری از ابتلا به کووید 19 است.

انتهی پیام/

https://www.dana.ir/1627358
ارسال نظر
نظرات