شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 14:33 منتشر شده در مورخ: 1399/04/26 شناسه خبر: 1627471
معاون اجرایی سپاه صاحب‌الامر(عج) قزوین:

دولت باید از اقتصاد تک‌محصولی و نفتی خارج شود

دولت باید از اقتصاد تک‌محصولی و نفتی خارج شود
حمزه برین، معاون اجرایی سپاه صاحب‌الامر(عج) قزوین گفت: دولت باید از اقتصاد تک محصولی و نفت خارج شود و از ظرفیت‌های دیگر به ویژه در حوزه کشاورزی استفاده کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین؛ سرهنگ حمزه برین در جلسه هم‌اندیشی با اصحاب رسانه که ظهر امروز(پنج شنبه) در سالن جلسات بسیج رسانه برگزار شد، با بیان اینکه امروز بحث آموزش و آگاهی بخشی به جامعه در مسائل بسیار مهم است، اظهار کرد: رسانه‌ها نقش مهمی در بصیرت افزایی جامعه دارند، لذا مجلس باید در زمینه مطالبه‌گری از دولت ورود جدی داشته باشد.

وی افزود: رسانه‌ها دو وظیفه مهم بر دوش دارند؛ ابتدا باید کارآمدی و پیشرفت نظام را به رخ دشمن بکشند که باعث عقب نشینی و شکست آن‌ها در اهدافشان شود.

معاون اجرایی سپاه استان قزوین ادامه داد: باید زیباهایی انقلاب به خوبی در جامعه ترسیم شود تا مردم برای آن هزینه پرداخت کنند که قطعا عده‌ای به دنبال آن نیستند و کارشکنی می‌کنند.

رسانه‌ها امید را به مردم تزریق کنند

برین ابراز کرد: وظیفه دوم رسانه‌ها این است که در بحث معیشت نیز مطالبات به حق مردم را بیان کنند و نباید به مسائل فرعی پرداخته شود، چراکه امروز عده‌ای از این فضا سوءاستفاده می‌کنند.

این مقام مسئول با بیان اینکه رسانه‌ها می‌توانند جریان ساز باشند، گفت: در بحث فضای مجازی باید موضوعات مهم جزو مطالبات رسانه‌ها باشد تا در زمین دشمن که با روش عملیات روانی وارد می‌شود، بازی نکنیم.

وی تاکید کرد: دولت باید از اقتصاد تک محصولی و نفت خارج شود و از ظرفیت‌های دیگر به ویژه در حوزه کشاورزی استفاده کند، چراکه کشور ما در این بخش به لحاظ موهبت‌های الهی و نعمات بسیار غنی است که می‌توان بالاترین بهره را برد.

معاون اجرایی سپاه استان قزوین با تاکید بر اینکه دولت باید به جامعه امید تزریق کند و همراه مردم باشد، گفت: عده‌ای در این میان فضا را سیاه نمایی می‌کنند به گونه‌ای که هیچ یک از دستاوردها و پیشرفت‌های نظام بیان نمی‌شود و در میان این اخبار منفی خانواده‌ها آرامش ذهنی ندارند.

برین تاکید کرد: رسانه‌ها در شرایط امروز جکشور باید امیدآفرین باشند و مطالبات منطقی و علمی و جدی مردم را بیان کنند تا جامعه به آینده امیدوار باشد و از همه ظرفیت‌ها باید در این زمینه استفاده کنیم.


انتهای پیام/ 

https://www.dana.ir/1627471
ارسال نظر
نظرات