شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 20:52 منتشر شده در مورخ: 1399/04/27 شناسه خبر: 1627489
فراخوان بزدلانه‌ی قوم‌گرایان؛

بدخواهان آذربایجان دست به کار شدند/ تجزیه‌طلب‌ها سوراخ دعا را گم کرده‌اند

بدخواهان آذربایجان دست به کار شدند/ تجزیه‌طلب‌ها سوراخ دعا را گم کرده‌اند
️تمام شواهد و قرائن نشان میدهد جریان تجزیه طلب سوراخ دعا را گم‌کرده اند، بجای مطالبه از علی اف بابت سهل‌انگاری در موضوع قره‌باغ همیشه به دنبال هزینه‌تراشی برای جمهوری اسلامی‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آناج، در روزهای گذشته خبر آغاز درگیری‌ها در منطقه‌ی قره‌باغ به صدر رسانه‌های منطقه تبدیل شد. این بار هم ارامنه با توسل به اصل غافلگیری به پایگاه‌ها و خطوط جبهه‌ی آذربایجان حمله کرده و متاسفانه تعدادی از سربازان آذری نیز در دفاع از وطن به فیض شهادت نائل آمده‌اند.

همچنان خطوط نبرد در قره‌باغ آرام نگرفته و حملات توپخانه ای ارامنه به مناطق مرزی و روستاها ادامه داشته و بنا بر اعلام وزارت دفاع جمهوری آذربایجان، ارتش این کشور نیز اجازه پاسخ های مقتضی را دریافت کرده است.
 
حضور پرشور جوانان باکو در شب اول تجاوزکاری ارمنه، در واقع راه درست مقاومت بود که به درستی توسط جوانان تشخیص داده شده است. هرچند جای بسی تعجب و تامل است که پلیس باکو پس از اندکی، سعی در متفرق کردن جوانانی داشت که خواهان اعزام به خطوط جبهه برای مبارزه با متجاوزان ارمنی بودند. این اتفاق در شهر تووز که نزدیکترین مکان به خط مقدم بود تکرار شد و نیروهای پلیس در کمال تعجب، مانع جوانان برای تسلیح و رسیدن به خط مقدم شدند.
 
متاسفانه حاکمیت فعلی باکو، اراده‌ی باز پس گیری سرزمین های از کف داده را ندارد. شاهد این ماجرا در تنش های اخیر، سخنرانی الهام علی اف بود که وقتی ارامنه با یورش ناگهانی به خطوط جبهه ی آذربایجان،تعدادی از نظامیان آذری را کشته بودند به راحتی پس از یک حمله ی توپخانه ای اعلام کرد ما قصاص گرفتیم و درواقع طبل پایان جنگ را کوبید!
 
گروه‌های قومگرا که هر فرصت و خبری از روابط سرد آذربایجان و ارمنستان را دستاویزی برای توهین به جمهوری اسلامی ایران قرار داده و کشورمان را متهم به حمایت از ارامنه می‌کنند، در ماجرای اخیر هم دست به کار شده‌اند.
 
سرعت اتفاقات روزهای گذشته با غرض ورزی قوم‌گرایان در محکومیت رفتار ایران، با یک خبر دیگر تکمیل شد؛ قوم‌گرایان فراخوان دادند که جوانان آذربایجان در تبریز برای حمایت از ارتش جمهوری آذربایجان، تجمعی را برگزار کنند.
 
آدرس غلطی که این افراد ارائه میکنند، در واقع باعث می شود تا دشمن امروز آذربایجان در پشت پرده‌ی حواشی به خیانت و تجاوزکاری خود ادامه دهد.
 
بهترین فراخوان و تجمع برای حمایت از ارتش جمهوری آذربایجان و حتی بزرگداشت شهدای چند روز گذشته در "باکو" و "تووز" انجام شد که متاسفانه سیاست‌های ریاکارانه‌ی دولت این کشور باعث شد تا به سرانجام نرسد و بسیج عمومی جوانان آذری برای آزادسازی قره‌باغ شکل نگیرد.
 
در روزی که سلطنت طلبان و منافقین با هدف اعتراض به حکم اعدام سارقان مسلح فراخوان تجمع داده اند، تجزیه طلبان نیز فراخوان تجمع داده اند، آیا بین تجزیه طلبان و سلطنت طلب ها صنمی وجود دارد؟!
 
️تمام شواهد و قرائن نشان میدهد جریان تجزیه طلب سوراخ دعا را گم‌کرده اند، بجای مطالبه از علی اف بابت سهل‌انگاری در موضوع قره‌باغ همیشه به دنبال هزینه‌تراشی برای جمهوری اسلامی‌اند. قوم‌گرایان می‌دانستند، از لحاظ عده و عُده جمهوری آذربایجان نسبت به ارمنستان برتری دارد اما هنوز نتوانسته کاری برای قره‌باغ انجام دهد؟
 
جمهوری آذربایجان دارای بیشترین مراوده با رژیم صهیونیستی است. نفع روابط دوستانه اسرائیل-آذربایجان در چنین مواقعی برای آذربایجان چیست؟ چرا جریان تجزیه طلب یکبار هم یقه اسرائیل را نگرفته است؟
 
ق️وم‌گرایان و تجزیه‌طلبان اگر صادق بودند میتوانستند، فراخوان حضور در جبهه قره‌باغ صادر کرده و سوابق و مدارک مبارزاتی خود را در این جبهه منتشر کنند.
 
اگرچه نقش بی‌بدیل فرماندهان ترک‌زبان ایرانی بر همگان مبرهن است و اگر نبودند فرماندهان ایرانی حاضر در قره‌باغ، منطقه تووز ۲۰سال قبل اشغال شده بود. و اگر خاندان علی‌اف‌ با حضور مستشاری ایران همراهی می‌کردند، قره‌باغ همان زمان آزاد میشد.
 
تحلیل داده در فضای مجازی نشان می‌دهد، فراخوان امروز جریان قومگرا در صفحات شخصی شبکه‌های اجتماعی فراوانی نداشته و از پشتوانه مردمی برخوردار نیست.
 
در توییتر و اینستاگرام رسانه های رسمی این جریان از جمله گوناز تی وی و آراز نیوز که هر دو خارج از کشور مدیریت می‌شوند، فراخوان تجمع داده اند.
 
بنظر می رسد، فراخوان امروز عملیات رسانهای جریان تجزیه‌طلب برای زنده نگهداشتن بنده اجتماعی خود باشد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1627489
ارسال نظر
نظرات