شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 14:45 منتشر شده در مورخ: 1399/04/26 شناسه خبر: 1627496
نماینده میاندوآب مطرح کرد:

بازی ارمنستان در پازل آمریکایی-صهیونیستی/ قره باغ، متعلق به دنیای اسلام است

بازی ارمنستان در پازل آمریکایی-صهیونیستی/ قره باغ، متعلق به دنیای اسلام است
نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی گفت: ان شاالله مناقشه قره باغ یکبار برای همیشه حل شود تا مسلمانان این منطقه بتوانند در خاکی که متعلق به دنیای اسلام است زندگی نمایند و اسراییل دومی در خاک اسلام قد علم ننماید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از زرین خبر، مهدی عیسی زاده نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی در گفت و گویی با خبرنگار ما با اشاره به موضوع قره باغ، گفت: موضع ما در مورد قره باغ، همان موضع رهبر انقلاب است که فرمودند قره باغ خاک اسلام است و موضع دستگاه دیپلماسی کشورمان نیز باید بر این مبنا تنظیم شود.

نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی افزود: مساله قره باغ بدلیل حساسیت ویژه برای جهان اسلام مانند مساله فلسطین اهمیت ویژه دارد.

وی گفت: گفتمان انقلاب اسلامی، گفتمان دفاع از مظلوم و مبارزه با ظلم بوده است و امروز نیز بر مبنای همین باور انسانی، اسلامی واخلاقی پشتیبان تمامی مسلمانان و ملت های مظلوم جهان هستیم و مردم قره باغ نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

عیسی زاده با بیان اینکه رویه مرسوم و غلط تعارفات ظاهری در دستگاه دیپلماسی کشورمان باید کنار گذاشته شود، تصریح کرد: ان شاالله مناقشه قره باغ یکبار برای همیشه حل شود تا مسلمانان این منطقه بتوانند در خاکی که متعلق به دنیای اسلام است زندگی نمایند و اسراییل دومی در خاک اسلام قد علم ننماید.

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : اخیرا نیز ارمنستان با رژیم صهیونیستی وارد معامله سیاسی شده است و رژیم صهیونیستی و ارمنستان با آمریکا مثلث شوم اسلام ستیزی در منطقه هستند و قطعا دنیای اسلام نباید در مقابل این جنایات و غصب اراضی مسلمین ساکت بنشینند.

نماینده مردم میاندوآب در پایان افزود : قره باغ خاک اسلام است و آمریکا و ژریم صهیونیستى نباید به بهانه جنگ در منطقه خودش را فربه وچاق کرده و درمنطقه مشغول جاسوسى وفتنه انگیزى  باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1627496
ارسال نظر
نظرات