شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 13:47 منتشر شده در مورخ: 1399/04/28 شناسه خبر: 1627978
وزیر ورزش و جوانان در بیرجند:

خراسان جنوبی به یکی از کانون‌های اسکواش کشور تبدیل می‌شود

خراسان جنوبی به یکی از کانون‌های اسکواش کشور تبدیل می‌شود
سلطانی فر گفت: با افتتاح سالن بین‌المللی و بروز اسکواش در بیرجند استان خراسان جنوبی به یکی از کانون‌های اسکواشی کشور تبدیل می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در حاشیه افتتاح سالن تخصصی و بین المللی اسکواش بیرجند در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با افتتاح سالن بین‌المللی و بروز اسکواش در بیرجند استان خراسان جنوبی به یکی از کانون‌های اسکواشی کشور تبدیل می‌شود.

وی با بیان اینکه این  سالن با بروزترین تجهیزات دنیا به بهره‌برداری رسید، افزود: امروز پروژه‌های متعددی در حوزه ورزش در شهرستان‌های مختلف استان خراسان جنوبی افتتاح خواهد شد.
 
وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: همچنین از پروژه‌های مربوط به امور اقتصاد مقاومتی در استان بازدید و نشست‌هایی با حضور استاندار، نمایندگان مجلس و مسوولان برگزار می‌کنیم.
 
سلطانی فر عنوان کرد: مسایل مرتبط با مشکلات اقتصادی استان، تنگناها، پیچیدگی‌ها و موانع بررسی خواهد شد و سپس در جلسه هیات دولت و ستاد مرکزی اقتصادی مقاومتی که به ریاست معاون اول رییس جمهوری برگزار می‌شود مطرح و پیگیری خواهیم کرد.
 
وی اظهار کرد:خراسان جنوبی از استان‌های پرظرفیت و پتانسیل در همه بخش‌ها از جمله صنعت، کشاورزی، گردشگری و تجارت است و باید با توجه به موقعیت خوب مرزی ( ۳۳۱ کیلومتر) از این ظرفیت‌های تجاری بهره‌مند شویم.
 
وزیر ورزش و جوانان گفت: امید است با برطرف شدن موانع بتوانیم در بخش تجارت شاهد رشد و شکوفایی این استان مرزی شویم و در سایر بخش‌ها نیز مشکلات واحدهای تولیدی را برطرف کنیم.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1627978
ارسال نظر
نظرات