شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 16:00 منتشر شده در مورخ: 1399/04/28 شناسه خبر: 1627984
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی:

بیش از 15 هزار فرهنگی خراسان‌جنوبی دارای بیمه تکمیلی هستند

بیش از 15 هزار فرهنگی خراسان‌جنوبی دارای بیمه تکمیلی هستند
واقعی گفت: بیش از 15 هزار و 900 نفر از فرهنگیان آموزشی و اداری استان خراسان جنوبی به همراه خانواده های خود تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، محمد علی واقعی، مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به منظور کمک به فرهنگیان و تأمین بخشی از هزینه‌های مالی، تسهیلات بانکی در قالب قرض الحسنه 20 میلیون ریالی، مرابحه ی 50 میلیون ریالی و همچنین تسهیلات رفع احتیاجات ضروری تا سقف 500 میلیون ریال و تسهیلات بانک ملت در قالب رفع احتیاجات ضروری، شاپ کارت و کارت اعتباری به فرهنگیان متقاضی پرداخت می شود.

وی از اسکان بیش از 196 هزار و 500 نفر روز در قالب 25 هزار و 900  همراهان بیماران فرهنگی فاقد مکان استان در مراکز اقامتی مرکز استان قبل از شیوع بیماری کرونا و  با حفظ فاصله گذاری های اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی بعد از شیوع بیماری کووید 19 خبر داد.
 
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به عطای 206 فقره تسهیلات لوازم خانگی برای همکاران عضو صندوق ذخیره فرهنگیان در سال تحصیلی جاری، تصریح کرد: در سال تحصیلی جاری بیش از 165 هزار و 900 دانش آموز دختر و پسر به همراه معلمین شان تحت پوشش بیمه ی حوادث قرار گرفتند.
 
واقعی از پرداخت بیش از 4 میلیارد و 961 میلیون و 466 هزار ریال بابت خسارت بیمه حوادث به دانش آموزان و فرهنگیان بیمه شده خبر داد و ابراز داشت: همچنین در سال گذشته 150 میلیون تومان نیز به بیماران صعب العلاج فرهنگی و دانش آموزان کمک شده است.
 
وی بابیان این که درسال گذشته بیش از97 میلیون تومان دیه مسئولیت دانش آموزی پرداخت شده، عنوان کرد: صدور بیمه آتش سوزی و اتومبیل برای همکاران فرهنگی به صورت اقساط از طریق بیمه معلم،پیگیری ثبت‌نام مسکن فرهنگیان فاقدمسکن استان، تهیه و توزیع اقلام رفاهی و انعقاد تفاهم نامه با مجتمع کاشی فرزاد با 30 درصد تخفیف و اقساط12 ماهه برای همکاران متقاضی خریدکاشی ازدیگراقدامات اداره تعاون اداره کل برای رفاه فرهنگیان به شمار می‌رود.
 
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: بیش از 15 هزار و 900 نفر از فرهنگیان آموزشی و اداری استان به همراه خانواده‌های خود تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار دارند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1627984
ارسال نظر
نظرات