شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 20:21 منتشر شده در مورخ: 1399/04/28 شناسه خبر: 1628109
جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین ع:

عملکرد خوب دستگاه ها مانع تحقق سناریوی دشمن شد/ شروع کمک های مومنانه از هفته های آینده

عملکرد خوب دستگاه ها مانع تحقق سناریوی دشمن شد/ شروع کمک های مومنانه از هفته های آینده
سردارمهدی فرجی با بیان اینکه سناریوی مد نظر دشمن برای ایجاد اغتشاش به نتیجه نرسیده است، گفت: دلیل این اتفاق، عملکرد خوب همه دستگاه ها و گروه هاست، چرا که اگر هماهنگی ایجاد نمی شد کمک رسانی به آسیب دیدگان کرونا امکان پذیر نبود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از عصر همدان؛ عصر امروز در مراسمی با رعایت کامل پروتکل های  بهداشتی تعداد هزار و ۵۰۰ بسته کمک معیشتی توسط گروه جهادی سردار همدانی دربین نیازمندان توزیع شد.

در  این جلسه سردار مهدی فرجی، جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان با بیان اینکه فعالیت های این گروه جهادی بسیار قابل توجه است، گفت: این گروه در رسیدگی به پرسنل خدمات درمان به ویژه نیروهای خدماتی بیمارستان سینا تلاش زیادی کرد.

وی با اشاره به اینکه ارسال بسته های کمک معیشتی به نیازمندان یادآور خاطرات دوران دفاع مقدس است، افزود: در آن ایام بعداز اتمام عملیات، کمپوت هایی از سوی مردم در یافت می‌کردیم که روی آن ها نوشته شده بود «توان و وسع ما برای شما این مقدار بود و به یادتان هستیم.»

سردار فرجی با تاکید براینکه کمک رسانی به محرومین کاری ارزشمند است، گفت: کمک به کارگران فصلی و اهدا بسته های معیشتی و بن خرید توسط شهرداری و شورای شهر اقدامی پسندیده است.

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) با بیان اینکه امروزه سناریوی مد نظر دشمن برای ایجاد اغتشاش به نتیجه نرسیده است، تصریح کرد: دلیل این اتفاق عملکرد خوب همه دستگاه ها و گروه هاست، چرا که اگر هماهنگی ایجاد نمی شد امکان کمک رسانی به اسیب دیدگان از کرونا نبود.

وی از اجرای سه عملیات کمک مومنانه به محرومان توسط سپاه از هفته های آینده خبر داد و گفت: این سه عملیات از هفته ولایت تا ماه محرم و صفر اجرا می شوند.

سردار فرجی با اشاره به اینکه باید زندگی با وجود ویروس کرونا را یاد بگیریم و درکنار یکدیگر شرایط را مدیریت کنیم، خاطرنشان کرد: خوشبختانه تاکنون مسئولین مملکتی پای کار بودند و می دانند که درحال حاضر موقع دعوای سیاسی نیست.

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان با تاکید بر اینکه همه مردم باید پروتکل ها را رعایت کنند، تصریح کرد: براساس امار تنها ۸ درصد ابتلا مربوط به بازگشایی مراکز بوده و ۵۱ درصد به مهمانی ها و دورهمی ها مربوط می شود.

وی گفت: باید مواظب باشیم تا به ویروس آلوده نشویم چرا که ابتلا به ویروس در بهترین شرایط ۱۴ روز خانه نشینی را در پی دارد و برای کشور و خودمان مشکل ایجاد می کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1628109
ارسال نظر
نظرات