شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 08:52 منتشر شده در مورخ: 1399/04/29 شناسه خبر: 1628134
مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان:

۲۸۳ پرونده تخلف بهداشتی در لرستان برای واحدهای صنفی تشکیل شد

۲۸۳ پرونده تخلف بهداشتی در لرستان برای واحدهای صنفی تشکیل شد
القاصی مهر، رئیس تعزیرات حکومتی لرستان گفت: 283 پرونده تخلف صنفی به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در لرستان تشکیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمیدرضا القاصی مهر در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: با شیوع کرونا، پروتکل های بهداشتی برای همه افراد و مشاغل از جمله واحدهای صنفی در نظر گرفته شد که در پی آن اعلام شد واحدهای صنفی موظف به رعایت نکات بهداشتی هستند و در صورت عدم رعایت مسائل بهداشتی، پلمپ می شوند.

وی افزود: در همین راستا یک گشت مشترکی از تعزیرات، ناجا، صمت، اصناف و مرکز بهداشت تشکیل شده تا هر روز نظارت بر بازار داشته باشند و در صورت مشاهده تخلفات بهداشتی و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی اقدامات لازم صورت گیرد.

رئیس تعزیرات حکومتی لرستان تصریح کرد: در همین راستا از ابتدای سال تاکنون ۲۸۳ پرونده تخلف مربوط به صنوف در استان تشکیل شده که تخلف این صنوف تخلفات بهداشتی از جمله عدم رعایت پروتکل ها ی بهداشتی در ایام کرونا بوده که منجر به تشکیل پرونده شده است؛ این واحدهای صنفی به پرداخت یک میلیارد و ۷۷ میلیون ریال جریمه محکوم شدند.

وی از پلمپ یک فروشگاه بزرگ در خرم آباد خبر داد و گفت: متاسفانه علیرغم همه تذکرات و هشدارها برای شیوع کرونا و الزام برای رعایت نکات بهداشتی، اما برخی از فروشگاه ها و صنوف چندان توجهی به این موضوع ندارند که در این راستا یک فروشگاه بزرگ در خرم آباد به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و همچنین عرضه برخی از اجناس تاریخ گذشته پلمپ شد.

القاصی مهر گفت: رصد از بازار هر روز به صورت مستمر انجام می شود و در صورت مشاهده عدم پروتکل های بهداشتی، واحد صنفی پلمپ می شود؛سلامتی شهروندان در اولویت قرار دارد و صاحبان واحدهای صنفی باید در این ایام نسبت به رعایت مسائل بهداشتی توجه ویژه ای داشته باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1628134
ارسال نظر
نظرات