شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 12:05 منتشر شده در مورخ: 1399/04/29 شناسه خبر: 1628301
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دیهوک خبر داد؛

ثبت بیش از 10 هزار تردد در محورهای مواصلاتی دیهوک/ میزان تردد 63 درصد کاهش داشت

ثبت بیش از 10 هزار تردد در محورهای مواصلاتی دیهوک/ میزان تردد 63 درصد کاهش داشت
کیانپور گفت: در سه ماهه اول سال جاری به طور متوسط روزانه 10 هزار و 581 تردد در محورهای مواصلاتی وسیعترین بخش کشور به ثبت رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، مهدی کیانپور رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دیهوک گفت: در سه ماهه اول سال جاری به طور متوسط روزانه 10 هزار و 581 تردد در محورهای مواصلاتی وسیعترین بخش کشور به ثبت رسید.

وی در جریان بازدید از محورهای مواصلاتی بخش دیهوک با بیان این‌که این میزان تردد توسط 5 سامانه تردد شمار در 3 ماه گذشته به ثبت رسیده است، افزود: این میزان تردد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل به خاطر شیوع ویروس کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی کاهش 63 درصدی را نشان می‌دهد.
 
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دیهوک با اشاره به این‌که بیشترین تردد با دو هزار و787 مورد در محور دیهوک – طبس و بالعکس به ثبت رسیده است، گفت: متوسط تردد روزانه سهم وسایل نقلیه سنگین در طول راههای مواصلاتی این اداره پنج هزار و 823 دستگاه و وسایل نقلیه سبک چهار هزار و 758 دستگاه در سه ماهه اول سال جاری بوده است.
 
وی هوشمندسازی محورهای حوزه استحفاظی را از جمله برنامه های مهم اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای خراسان جنوبی دانست و تصریح کرد: علاوه بر 4 سامانه تردد شمار، دو دوربین نظارت تصویری، 11 سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور سرعت و یک سامانه توزین نیز در محورهای مواصلاتی بخش دیهوک فعال است.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1628301
ارسال نظر
نظرات