شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 19:43 منتشر شده در مورخ: 1399/04/29 شناسه خبر: 1628472
رئیس کل دادگستری استان قزوین اعلام کرد؛

برخورد قانونی با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی در قزوین

برخورد قانونی با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی در قزوین
حجت الاسلام قدرتی، رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: برقراری امنیت جامعه خط قرمز دستگاه قضایی و نیروی انتظامی است لذا با هنجار شکنان و کسانی که به هر نحوی بخواهند برای شهروندان ایجاد مزاحمت کرده و قصد اختلال در نظم عمومی را داشته باشند، برخورد قانونی خواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین؛ رئیس کل دادگستری استان امروز(یکشنبه) از روند اجرای طرح ارتقاء امنیت استان با حضور دادستان مرکز، فرمانده نیروی انتظامی و مسئولان قضایی استان بازدید کرد.

 
حجت الاسلام  قدرتی در حاشیه این بازدید اظهار کرد: برقراری امنیت جامعه خط قرمز دستگاه قضایی و نیروی انتظامی است و بدون شک این دو دستگاه در راستای برقراری امنیت در جامعه و برقراری احساس آرامش و رضایت در میان شهروندان با جدیت هر چه تمام‌تر با عاملان توزیع و فروش مواد مخدر و هنجار شکنان و کسانی که به هر نحوی بخواهند برای شهروندان ایجاد مزاحمت و قصد اختلال در نظم عمومی را داشته باشند، برخورد قانونی خواهد کرد.
 
رئیس کل دادگستری استان قزوین بیان کرد: یکی از عواملی که موجب می شود تا امنیت روانی و اجتماعی جامعه آسیب ببیند بحث سرقت است و بیشترین ورودی پرونده‌های دستگاه قضایی از حیث تعداد در پرونده‌های کیفری بحث سرقت‌های خرد است.
 
مقام ارشد قضایی استان اذعان کرد: به منظور افزایش امنیت عمومی، پاکسازی نقاط آلوده و مبارزه با سرقت‌های خرد و برخورد با هنجارشکنان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی فاتح و ناامن سازی محل‌های خرید و فروش اموال مسروقه در دو منطقه آلوده و جرم خیز شهرستان قزوین به مرحله اجرا گذاشته شد و امیدواریم بتوانیم تا پایان سال این طرح را در سراسر استان اجرایی کنیم.
 
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با اجرای این طرح امنیت در جامعه پایدارتر و مردم نسبت به دستگاه قضایی و نیروی انتظامی به عنوان خدمتگزار مردم امیدوارتر شوند.
 
خبرهای خوب برای شرکت صنعتی آپادانا سرام قزوین در راه است 
 
رئیس دادگستری استان قزوین در ادامه طی بازدید از واحد صنعتی آپادانا سرام اظهار کرد: پیگیری و تلاش دستگاه قضائی استان در راستای عملی نمودن هرچه بهتر شعار "جهش تولید" جهت رفع مشکلات واحدهای تولیدی و حمایت از آنها با قوت ادامه دارد.

وی افزود: شرکت حاضر در سال‌های اخیر با مشکلات حقوقی قضایی روبرو بوده است که امروز با حضور مدیران سازمان‌های مربوطه ضمن بازدید از این مجموعه جهت رفع مسائل آن همفکری صورت گرفت.

رئیس کل دادگستری استان قزوین تصریح کرد: باتوجه به اینکه شرکت مذکور از مراکز صنعتی معتبر در خاورمیانه است، طی هفته آتی نشست مشترک با استانداری و سایر نهادهای متولی امر جهت بررسی راهکارهای موجود برای رفع مشکلات این شرکت برگزار خواهد شد و خبرهای خوبی برای بهبود وضعیت آن در راه است.

رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی استان ضمن ابراز تاسف در خصوص وضعیت فعلی شرکت گفت: ۱۲۰۰ نفر نیروی انسانی در آغاز فعالیت این واحد تولیدی اشتغال داشتند که با توجه به مشکلات بوجود آمده اکنون ۷۰۰ نفر پرسنل در آن مشغول به کار هستند.

وی در ادامه به تلاش دستگاه قضایی استان و مدیریت فعلی این واحد صنعتی اشاره کرد و افزود: خوشبختانه با پیگیری‌های لازم و رفع نسبی مسائل موجود و  همچنین تدبیر مدیریت جدید تلاش کارگران و مهندسین شرکت که سبب ایجاد شرایط مناسب‌تر تولید شده، طی چند ماه اخیر تولید آن از ۴۰۰ هزار مترمربع به ۵۰۰ هزار مترمربع در ماه افزایش یافته و چنانچه اعتبارات مورد نیاز واحد تولیدی حاضر تامین شود شاهد رشد تولید تا ۱۲ میلیون مترمربع در سال خواهیم بود که نتیجه آن جذب نیروی اشتغال تا ۱۲۰۰ نفر است.

قدرتی تصریح کرد: البته باید مدیریت جدید این شرکت براساس مقررات قانونی عمل کند تا از بروز مجدد مسائل سابق جلوگیری شود.

مقام ارشد قضایی استان بیان کرد: استقلال و ارتقای اقتصادی پاشنه آشیل استقلال کشور است که کورسوی امید دشمن را جهت ضربه زدن به نظام ناامید می‌کند.

گفتنی است؛ شرکت صنعتی آپادانا سرام در سال 1381 در زمینی به مساحت 127 هکتار در کیلومتر 42 جاده بوئین زهرا تاسیس و در سال  1384 از شرکت سهامی خاص به سهامی عام تغییر یافت. این شرکت در حال حاضر از بزرگترین واحدهای صنعتی صادرکننده کاشی و سرامیک در کشور است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1628472
ارسال نظر
نظرات