شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 21:16 منتشر شده در مورخ: 1399/04/29 شناسه خبر: 1628529
جزئیات باج خواهی با تهدید به انتشار فیلم و عکس خصوصی؛

اعضا باند اخاذی در شهرستان لردگان دستگیر شدند

اعضا باند اخاذی در شهرستان لردگان دستگیر شدند
سعید جریده از دستگیری باند اخاذی این شهرستان و تشکیل پرونده قضایی برای آن‌ها خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لردگان در گفتگو با خبرنگار جهانبین نیوز افزود: در پی شکایت یکی از شهروندان دایر بر اینکه عده ای با سوء استفاده از فیلم و عکس های خصوصی وی، قصد اخاذی از ایشان به مبلغ پانصدمیلیون تومان را دارند، موضوع جهت بررسی به پلیس امنیت اخلاقی شهرستان لردگان ارجاع گردید و دستورات قضایی لازم برای شناسایی متهمین صادر گردید.

سعید جریده اصل افزود: پس از وصول شکایت با پیگیری های مقام قضایی و تلاش های مامورین پلیس امنیت اخلاقی شهرستان ظرف مدت بیست و چهارساعت اعضای این باند مجرمانه شناسایی و دستگیر شدند و در جریان تحقیقات صورت گرفته به جرم خود اعتراف نمودند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لردگان افزود: اعضای این گروه مجرمانه با شنایی افراد متمکن و سرمایه دار و جذب اعتماد آنها با ایشان مبادرت به برقراری برخی از ارتباطات ناسالم می نمودند و سپس مخفیانه از ایشان فیلم و عکس تهیه می کردند و فیلم و عکس های تهیه شده را وسیله اخادی از آن افراد قرار می دادند.

این مقام قضایی در ادامه از تشکیل پرونده کیفری برای این افراد خبر داد و گفت: با توجه به شناسایی و دستگیری متهمین چنانچه اشخاصی از ایشان شکایت دارند می توانند به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان لردگان مراجعه کنند.

جریده اصل در پایان تصریح کرد: ضرورت دارد که افراد جامعه با پای بندی به اصول و ارزش های اخلاقی و دینی نسبت به اعمال و رفتار خود مراقبت نمایند تا در دام چنین افرادی گرفتار نشوند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1628529
ارسال نظر
نظرات