شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:05 منتشر شده در مورخ: 1399/04/30 شناسه خبر: 1628761
فرماندار شهرستان آبیک:

آبیک قزوین در وضعیت سفید است/ تعطیلی آرامستان‌ها تا اطلاع ثانوی

آبیک قزوین در وضعیت سفید است/ تعطیلی آرامستان‌ها تا اطلاع ثانوی
شهرام احمدپور، فرماندار شهرستان آبیک گفت: آرامستان‌های سطح شهرستان اعم از شهر و روستا تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند و هیچگونه مراسمی در آرامستان‌ها برگزار نخواهد شد، فقط خانواده متوفی اجازه حضور در آرامستان را دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین؛ شهرام احمدپور امروز(دوشنبه) در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس شهرستان آبیک اظهار کرد: شهرستان آبیک در وضعیت سفید قرار دارد، اگر پروتکل‌ها را رعایت نکنیم ناچار به بازگشت به دوران اعمال محدودیت‌ها خواهیم بود.

 
وی افزود: آرایشگاه‌های زنانه تا اطلاع ثانوی تعطیل بوده و همچنین آرامستان‌های سطح شهرستان نیز اعم از شهر و روستا تا اطلاع ثانوی تعطیل است و هیچگونه مراسمی در آرامستان‌ها برگزار نخواهد شد، فقط خانواده متوفی اجازه حضور در آرامستان را دارند.
 
فرماندار شهرستان آبیک عنوان کرد: پرسنل ادارات و شهروندانی که دچار کرونا ویروس شده‌اند، 14 روز باید در قرنطینه خانگی بمانند و از حضور در مکان‌های عمومی و محل کار خودداری کنند.
 
وی تصریح کرد: تالارهای پذیرایی با 50 درصد ظرفیت مجاز به فعالیت هستند و چنانچه در بازرسی نمایندگان فرمانداری، بهداشت و اصناف مشخص شود در پذیرش، سقف مجاز و پروتکل‌های بهداشتی رعایت نشده، بدون اغماض برخورد خواهد شد.
 
احمدپور بیان کرد: تمام کارکنان و مراجعین به دستگاه‌های اجرایی به ویژه دستگاه‌های خدمات رسان، بانک‌ها و دفاتر پیشخوان دولت ملزم به استفاده از ماسک هستند.
 
وی اضافه کرد: بخشداران ضمن اطلاع رسانی به دهیاران تاکید کنند در روستاها مراسمات عقد و عروسی با حداقل تعداد افراد، رعایت فاصله اجتماعی و اصول بهداشتی برگزار شود.
 
این مقام مسئول گفت: واحدهای تولیدی، دامداری‌ها و مرغداری‌ها باید تمام اصول بهداشتی را رعایت کنند، بازرسین ملزم به بازدید مستمر و ارائه گزارش از واحدهای مذکور هستند و نظارت بر رستوران‌ها، فست فودها و بازار میوه و تره بار و نحوه فعالیت آنها تشدید شود و بازرسین اداره بهزیستی نظارت و کنترل بیشتری بر کمپ‌ها و آسایشگاه ها داشته باشند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1628761
ارسال نظر
نظرات