شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 16:39 منتشر شده در مورخ: 1399/04/30 شناسه خبر: 1628830
جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس:

۲۵ مرکز فرهنگی در کشور به بهره‌برداری می‌رسد

۲۵ مرکز فرهنگی در کشور به بهره‌برداری می‌رسد
امیر فهمیده، جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با اشاره به بهره برداری از 25 پروژه مرکز فرهنگی در کشور گفت: پروژه باغ موزه دفاع مقدس استان لرستان تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از سفیر افلاک، امیر محمد فهمیده ظهر امروز در جلسه تودیع و معارفه مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان اظهار داشت: پروژه باغ موزه دفاع مقدس لرستان حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که تلاش می شود تا پایان سال این پروژه به بهره برداری برسد.

وی افزود: این پروژه پیشرفت فیزیکی بالایی دارد و۲۰ میلیارد تومان دیگر برای تکمیل نیاز است که به  بهره برداری برسد.

امیر فهمیده با اشاره به موزه دفاع مقدس بیان کرد: با توجه به محدودیتهای اعتباری، اما در این راستا کار انجام شده و تا پایان سال ۲۵ موزه دفاع مقدس و مرکز فرهنگی در کشور به بهره‌برداری خواهد رسید.

جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: در بحث اعتبارات، با توجه به شرایط کشور باید اعتبارات مورد نیاز پیش بینی شود و نیاز هایی که مردم دارند در نظر گرفته شود.

امیر فهمیده عنوان کرد: تلاش می شود تا از بودجه ملی و استانی و همچنین کمک های دیگر استفاده شود تا با دریافت این اعتبارات پروژه های فرهنگی به بهره‌برداری برسد.

جانشین رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس  با اشاره به این که لرستان دومین استان جنگ زده کشور است افزود: حدود شش هزار و ۳۰۰ شهید در استان لرستان به شهادت رسیدند و آثار زیادی بر جای مانده که یک باغ موزه دفاع مقدس اقدامی ارزشمند و یکی از ضرورت ها در بخش فرهنگی استان است که تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1628830
ارسال نظر
نظرات