شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 09:54 منتشر شده در مورخ: 1399/04/31 شناسه خبر: 1628984
معاون دادگستری آذربایجان‌غربی:

مراکز خرید سیب صنعتی در آذربایجان‌غربی ساماندهی می‌شود

مراکز خرید سیب صنعتی در آذربایجان‌غربی ساماندهی می‌شود
حاتمی گفت: باید یک هماهنگی و همکاری بین دستگاه‌های مربوطه برای ساماندهی جمع‌آوری و خرید سیب صنعتی در آذربایجان‌غربی صورت پذیرد تا شاهد مرتفع شدن مشکلات مربوط به آن باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اروم‌نیوز، مرتضی حاتمی صبح امروز در در جلسه بررسی معضلات دپوی غیراصولی و غیربهداشتی سیب صنعتی، اظهار داشت: دپوی غیراصولی و غیر بهداشتی سیب صنعتی از سوی مراکز غیرمجاز در حاشیه جاده‌های استان همه ساله مشکلاتی را چه از نظر بهداشتی و چه از نظر ایجاد ترافیک و چهره ناخوشایند در حاشیه شهرها ایجاد می‌کند.

وی افزود: این امر نیازمند یک هماهنگی و همکاری بین دستگاه‌های مربوطه برای ساماندهی جمع‌آوری و دپوی سیب صنعتی در استان است تا شاهد مرتفع شدن این معضلات باشیم.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان غربی، عنوان کرد: با توجه به در پیش رو بودن فصل برداشت محصول، باید برای جلوگیری از ایجاد مراکز غیرمجازبا هماهگی و همکاری دستگاه‌های مربوطه اقدام لازم انجام شود.

وی، ادامه داد: ساماندهی و بهبود وضعیت برداشت محصولات باغی موجب اصلاح شرایط و نیز حل مشکلات بهداشتی در شرایط نامناسب فعلی خواهد شد.

این جلسه به درخواست جهاد کشاورزی آذربایجان‌غربی برای ورود دستگاه قضایی استان به مشکلات دپوی غیراصولی سیب در حاشیه جاده‌ها تشکیل یافت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1628984
ارسال نظر
نظرات